Horoskop miesięczny na wrzesień 2022 dla Panny

Słońce w waszym znaku przebywa do 23 września, nie zabraknie wam więc energii i motywacji do samorealizacji, to najlepszy okres w roku, aby wykorzystać swój potencjał a także aby zatroszczyć się o osobiste potrzeby. Najwięcej emocji czeka was w okolicach 10 września, podczas pełni Księżyca w przeciwległych Rybach w koniunkcji z twórczym Neptunem i w korzystnych aspektach do nieprzewidywalnego Urana. Tylko od was zależy, czy skorzystacie z inspiracji i zaangażujecie się w relację lub projekt, wymagający elastycznego, oryginalnego i kreatywnego podejścia, nie zaczynajcie jednak czegoś, co wydaje się  niepewne, bo tego samego dnia Merkury, władca waszego znaku, zmieni bieg na wsteczny, co nie daje gwarancji na trwałość. Między 15 a 21 września Słońce w waszym znaku znajdzie się w opozycji do Neptuna i trygonie do Plutona, uważajcie na naciągaczy i oszustów, zadbajcie o zdrowie i swoje dobre samopoczucie.

23 września Słońce opuści wasz znak i wejdzie do Wagi, rozpoczynając miesiąc, w którym liczyć się będą finanse i zabezpieczenie stanu posiadania, 25 września dojdzie do nowiu Księżyca w Wadze w opozycji do Jowisza, jednocześnie retrogradujący Merkury w koniunkcji z Wenus w waszym znaku utworzą aspekty ze zwodniczym Neptunem i potężnym Plutonem, warto ten czas wykorzystać na przygotowania budżetu potrzebnego do zrealizowania ważnej inwestycji we współpracy z innymi ludźmi, na początek przedsięwzięcia poczekajcie jednak przynajmniej do 2 października, kiedy Merkury powróci do biegu prostego.

Merkury, władca waszego znaku, do 23 września przebywa w Wadze, ułatwiając komunikację z każdego rodzaju partnerami, zarówno osobistymi, jak i biznesowymi, szczególnie w sprawach dotyczących umów finansowych. W pierwszych dniach miesiąca Merkury znajdzie się w opozycji do Jowisza, co sprzyja pozyskiwaniu funduszy oraz wszelkiego rodzaju dotacji. 10 września Merkury wejdzie w retrogradację, w której pozostanie do 2 października, ale 23 września po południu wycofa się do waszego znaku – zanim jednak to nastąpi znajdzie się „w sercu” Słońca w znaku Wagi, to będzie moment, w którym wszystko stanie się dla was jasne a wasze plany finansowe zostaną docenione. Między 17 a 20 września ponowna opozycja Merkurego do Jowisza sprawi, że trzeba będzie coś zwrócić, niektóre Panny wybiorą się w podróż do miejsca, w którym już kiedyś były.

Wenus wejdzie do waszego znaku 5 września i pozostanie w nim do 29 września, staniecie się bardziej przystępni i gotowi do współpracy, wolne Panny zaczną poszukiwać miłości, uważajcie jednak, aby nie być zbyt krytycznymi wobec swoich wybrańców, bo spłoszycie pojawiające się uczucie, zwłaszcza między 14 a 18 września, gdy Wenus znajdzie się w kwadraturze z przebojowym Marsem. Przyjazne nastawienie i dobra wola natomiast zaprocentują w dniach od 18 do 22 września, gdy Wenus utworzy korzystny trygon do przynoszącego okazję Urana w życzliwym Byku, niektóre Panny Amor może ugodzić niespodziewanie prosto w serce. Dni między 25 a 28 września również okażą się znaczące dla uczuć i sytuacji finansowej, ze względu na nów Księżyca w Wadze i konfigurację, jaką Wenus z Merkurym utworzą z innymi planetami. 29 września Wenus opuści wasz znak i wejdzie do Wagi, w której jest bardzo mocna, wpłynie to korzystnie zarówno na relacje w związkach, jak i na finanse.

Mars przez cały wrzesień oraz kolejne miesiące przebywa w znaku Bliźniąt, wzmacniając ambicję i chęć do działania, aktywność skierujecie na sprawy zawodowe i realizację celów, szczególnie w pierwszych dniach miesiąca, gdy utworzy sekstyl z dobroczynnym Jowiszem, sprzyjając pozyskiwaniu funduszy lub kredytu na ważne inwestycje oraz w ostatnim tygodniu września, gdy znajdzie się w trygonie z Saturnem, co zwiększy skuteczność i pracowitość w wybranych dziedzinach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *