Horoskop miesięczny na wrzesień 2022 dla Lwa

Słońce w znaku skrupulatnej Panny przebywa do 23 września, wspierając wasze starania w dążeniu do dobrobytu i właściwego zarządzania nie tylko pieniędzmi, ale również własnym potencjałem, warto zastanowić się na co warto przeznaczyć swoją energię. W okolicach nowiu Księżyca w Rybach w koniunkcji z Neptunem i korzystnych aspektach do rewolucyjnego Urana pojawi się szansa na zrobienie czegoś twórczego i oryginalnego, co przyniesie pieniądze i uznanie, wzbudzi jednak wiele emocji, starajcie więc wszystko dobrze zaplanować, aby uniknąć chaosu, nie dajcie się też oszukać, bo Neptun bywa zwodniczy.

Od 15 do 21 września Słońce znajdzie się najpierw w opozycji do Neptuna a następnie w trygonie do Plutona, otrzymacie wypłatę dodatkowych środków lub jakiś rodzaj finansowego zadośćuczynienia, ale pieniądze szybko się rozejdą, niektóre Lwy sięgną po kredyt, ale uważajcie, bo ciężko będzie go spłacić. 23 września Słońce wkroczy do życzliwej Wagi, uwagę skierujecie na poprawę dobrosąsiedzkich stosunków, staniecie się bardziej ruchliwi i aktywni w kontaktach międzyludzkich, relacje w związkach mają szansę się poprawić. 25 września dojdzie do nowiu Księżyca w Wadze w opozycji do Jowisza, to dobry moment na podniesienie kwalifikacji, zaczniecie myśleć o rozpoczęciu nauki, zwłaszcza języków obcych, niektóre osoby wybiorą się za granicę, inne mogą spodziewać się wizyty obcokrajowców.

5 września Wenus opuści wasz znak i wejdzie do Panny, gdzie straci wiele ze swej mocy, skłoni przy tym do większych wydatków, zwłaszcza między 14 a 18 września, gdy znajdzie się w napiętym aspekcie do pożądliwego Marsa, z przyjaciółmi rozmawiać będziecie głównie o pieniądzach, tracąc przy tym sporo energii. Od 18 do 22 września trygon Wenus do Urana przyniesie efekty waszych negocjacji i uzyskacie nagle dodatkowe źródło dochodów, otrzymacie intratne zlecenie lub ciekawą propozycję pracy, co w niewielkim stopniu co prawda, ale jednak poprawi sytuację finansową. Między 25 a 28 września Wenus znajdzie się w koniunkcji z cofającym się Merkurym, obie planety znajdą się w opozycji do Neptuna i utworzą trygon z Plutonem, zachowajcie ostrożność pamiętając, że nie wszystko złoto co się świeci, jakieś zyski, które wydawać się będą łatwe, okażą się w szerszej perspektywie bardzo kosztowne. 29 września Wenus opuści zapobiegliwą Pannę i wejdzie do życzliwej Wagi, związki międzyludzkie znacznie się poprawią, miłość odnajdziecie w bliskim sąsiedztwie.

Mars przez cały miesiąc, a właściwie przez wiele miesięcy, bo aż do 25 marca 2023 roku, przebywa w życzliwych Bliźniętach – to czas, aby nawiązać przyjazne stosunki z osobami, które podzielają wasze opinie i zainteresowania. W pierwszych dniach miesiąca sekstyl Marsa do Jowisza okaże się korzystny dla osób zajmujących się pisaniem, publikowaniem a także dzieleniem się wiedzą, powiodą się też wyjazdy zagraniczne i nawiązanie kontaktu z obcokrajowcami. Ostatni tydzień miesiąca natomiast, kiedy Mars znajdzie się w trygonie z Saturnem, sprzyja wprowadzeniu ograniczeń w gronie przyjaciół, pozostaną przy was jedynie osoby, na których możecie polegać w każdej sytuacji.

Odpowiedzialny za komunikację Merkury pozostaje w życzliwej Wadze do 23 września, ale już 10 września zmieni bieg na wsteczny, powrócą więc nierozwiązane problemy w relacjach, zwłaszcza z rodzeństwem lub sąsiadami, szczególnie między 17 a 20 września, gdy Merkury znajdzie się w opozycji do Jowisza. Szansa na porozumienie powstanie 23 września, kiedy Merkury znajdzie się „w sercu” Słońca, warto ją wykorzystać, bo jeszcze tego samego dnia Merkury wycofa się do znaku Panny, w którym jest wyjątkowo mocny i pomoże naprawić błędy popełnione w dziedzinie finansów. Retrogradacja Merkurego potrwa do 2 października, w dwóch ostatnich dekadach września powstrzymajcie się od rozpoczynania ważnych, szczególnie finansowych, przedsięwzięć.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *