Horoskop miesięczny na wrzesień 2022 dla Wagi

Słońce do 23 września przebywa w znaku Panny, co nie jest dla was korzystne, bo osłabia energetycznie, natomiast jest to właściwy moment, aby wybrać się na nieco opóźniony odpoczynek, do czego zachęci w pierwszej dekadzie miesiąca tranzyt Merkurego przez wasz znak. 10 września dojdzie do pełni Księżyca w znaku Panny, w koniunkcji z Neptunem i w korzystnych aspektach do Urana, pojawi się nieoczekiwana możliwość uzyskania świadczeń lub otrzymacie ciekawą propozycję twórczej pracy, nie wszystko jednak okaże się jasne i zrozumiałe, co wzbudzi wiele emocji – z ważnymi decyzjami warto poczekać, bo tego samego dnia Merkury w waszym znaku zmieni bieg na wsteczny, co nie jest korzystne dla rozpoczynania poważnych inwestycji, zakupu sprzętu elektronicznego i komunikacyjnego lub inicjowania podróży w nowe miejsca.

Między 15 a 21 września aspekty Słońca ze zwodniczym Neptunem i potężnym Plutonem mogą sprawić, że zmierzycie się z problemami zdrowotnymi kogoś z rodziny, kto będzie od was oczekiwać wsparcia. 23 września Słońce wkroczy wreszcie do waszego znaku i napotka wycofującego się do Panny Merkurego, uświadomicie sobie coś ważnego, o czym zapomnieliście, a co może wam przysporzyć popularności, warto tego dnia renegocjować umowy. 25 września dojdzie do nowiu Księżyca w waszym znaku w opozycji do Jowisza, co okaże się istotne dla osób powracających na uczelnię, niektóre Wagi odnowią znajomość z osobą publiczną, cudzoziemcem lub naukowcem.

Wenus w Pannie przebywa od 5 do 29 września, co nie jest dla was korzystne, bo wasza władczyni jest w tym znaku słaba i nie może rozwinąć w pełni swojego potencjału, będziecie czuć się w tym czasie mało doceniani i przez to sfrustrowani, szczególnie między 14 a 18 września, kiedy Wenus znajdzie się w napiętym aspekcie z pobudliwym Marsem. Natomiast między 18 a 22 września trygon Wenus do Urana może przynieść nieoczekiwaną propozycję pracy lub możliwość dofinansowania projektu, nie liczcie jednak na zbyt wiele. Od 25 do 28 września Wenus wraz z cofającym się Merkurym w Pannie utworzą konfigurację z Neptunem i Plutonem, co okaże się mocno problematyczne dla wcześniejszych ustaleń, zarówno w dziedzinie uczuć, jak i spraw zawodowych, dotyczy to szczególnie Wag działających w sferze dyplomacji lub szeroko pojętej działalności twórczej i artystycznej.

Merkury w waszym znaku przebywa do 23 września, co sprzyja porozumieniu w związkach, nawiązywaniu kontaktów towarzyskich, a także jest korzystne dla negocjacji i zawierania umów, ale tylko do 10 września, potem bowiem Merkury wejdzie w retrogradację i nadejdzie czas, w którym warto ponownie przemyśleć swoje życiowe wybory i dokonać niezbędnej korekty, rozpoczynanie nowych przedsięwzięć może okazać się ryzykowne, zwłaszcza między 17 a 20 września, kiedy cofający się Merkury w waszym znaku znajdzie się w opozycji do retrogradującego Jowisza. 23 września Merkury wycofa się do Panny, zanim powróci do waszego znaku macie okazję przemyśleć swoje wcześniejsze decyzje i umowy. Do biegu prostego Merkury powróci dopiero 2 października.

Mars w znaku życzliwych Bliźniąt przebywać będzie nie tylko we wrześniu, ale również w kolejnych miesiącach aż do marca 2023 roku, co okaże się korzystne dla studentów, naukowców, osób aktywnie działających w mediach, zajmujących się tłumaczeniami, pisarstwem lub publikowaniem, korzystających z nowoczesnych środków komunikacji. Najbardziej skuteczni, ambitni, bezwzględni i zorganizowani w tych dziedzinach okażecie się w ostatnim tygodniu miesiąca, kiedy Mars znajdzie się w trygonie z wymagającym Saturnem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *