Horoskop miesięczny na wrzesień 2022 dla Raka

Słońce do 23 września tranzytuje życzliwy znak Panny, co zwiększy mobilność, zachęci do pracy zarówno intelektualnej, jak i związanej z szeroko pojętymi usługami. 10 września pełnia Księżyca w Rybach w koniunkcji z tworzącym iluzje Neptunem i w korzystnym aspekcie do nieprzewidywalnego Urana wzbudzi dużo emocji w relacjach z przyjaciółmi, niektóre Raki poczują się oszukane, inne zaangażują się w działalność twórczą w grupie osób, które łączy wspólnota zainteresowań, ale nie wszystko okaże się jasne i zrozumiałe, szczególnie jeśli sprawy dotyczą komunikacji, kontaktów międzynarodowych lub zdobywania wiedzy.

Między 15 a 21 września Słońce znajdzie się w opozycji do Neptuna i w trygonie do Plutona, sprawy jeszcze bardziej się skomplikują, zwłaszcza że poczujecie się poddani presji, poradzicie sobie jednak z każdym rodzajem manipulacji. 23 września Słońce zmieni znak i wejdzie do dyplomatycznej Wagi, co skieruje uwagę na sprawy rodzinne i domowe, zwróci też uwagę na relacje w osobistych związkach. Nów Księżyca w opozycji do Jowisza w Baranie, do którego dojdzie 25 września, wyznaczy początek nowego etapu we wzajemnych stosunkach, do czego przyczynią się sprawy zawodowe, rozpoczęcie nauki lub relacje z prawnikami, obcokrajowcami lub naukowcami.

Wenus, planeta miłości, dobrostanu i wzajemnych relacji, opuści Lwa 5 września i wejdzie do życzliwej Panny, straci jednak w tym znaku wiele ze swojej mocy, dlatego kontakty międzyludzkie nabiorą charakteru informacyjnego a nie emocjonalnego, możecie stać się obiektem krytyki, szczególnie między 14 a 16 września, gdy Wenus utworzy napięty aspekt z Marsem w Bliźniętach, poznacie niezbyt przyjemne plotki na swój temat ze strony osób, których o to nie podejrzewacie. Od 18 do 22 września natomiast trygon Wenus do Urana sprawi, że ktoś z przyjaciół zaskoczy was swoją krytyczną opinią, powinniście jednak wziąć ją sobie do serca, bo będzie w niej sporo racji. Między 25 a 28 września Wenus znajdzie się w koniunkcji z Merkurym i obie planety utworzą trygon do Plutona w przeciwległym Koziorożcu, jakieś spotkanie i szczera rozmowa okażą się bardzo znaczące dla waszego partnerstwa, to właściwy moment, aby powrócić do nierozwiązanych problemów i wyznaczyć granice we wzajemnych relacjach. 29 września Wenus opuści krytyczną Pannę i wejdzie do dyplomatycznej Wagi, stosunki międzyludzkie, zwłaszcza w rodzinie, ulegną zdecydowanej poprawie, a w domu ma szansę zapanować harmonia.

Mars przez cały miesiąc, a właściwie przez najbliższe pół roku, przebywa w znaku Bliźniąt, co jest dla was wyjątkowo niekorzystne, starajcie się więc unikać ostrych wypowiedzi i kontrowersyjnych opinii, jeśli nie chcecie narobić sobie ukrytych wrogów. W ostatnim tygodniu września, kiedy Mars znajdzie się w trygonie do Saturna, staniecie się wytrwali i konsekwentni w walce o swoje prawa, urzędnicy wam będą przychylni, pokonacie trudności, ale po jakimś czasie problemy powrócą.

Merkury w pierwszych dniach września pomoże porozumieć się z członkami rodziny, zwłaszcza przebywającymi za granicą, do czego przyczyni się opozycja do Jowisza, jednak 10 września Merkury zmieni bieg na wsteczny i w dniach 17–20 września powróci do tego samego aspektu, możecie więc spodziewać się zmian w umowach i ustaleniach. 23 września Merkury wycofa się do życzliwej Panny, pojawi się szansa na korektę spraw związanych z komunikacją i przekazem informacji, liczcie się jednak z tym, że nastąpią zawirowania w tych dziedzinach, nie jest to właściwy moment na zakup sprzętu elektronicznego, jeśli nie chcecie oddawać go do naprawy. Retrogradacja Merkurego potrwa do 2 października, starajcie się w tym czasie być bardzo precyzyjni w swoich wypowiedziach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *