Horoskop miesięczny na wrzesień 2020 dla Panny

To dla Panien miesiąc prawdziwych szans, wykorzystajcie je jak najlepiej. Do 22 września Słońce przebywa w waszym znaku, opromieniając swą energią i zachęcając do działania. 2 września pełnia Księżyca w przeciwległych Rybach wpłynie na poprawę związków, uświadomicie sobie jasno własne oczekiwania w związku z partnerstwem, warto wykazać się otwartością i gotowością do kompromisów – pomoże wam w tym trygon Słońca do Urana, ponieważ to aspekt sprzyjający samoświadomości. Niektóre Panny zaprzyjaźnią się z osobami, reprezentującymi odmienną kulturę i przekonania.

Między 6 a 18 września korzystne aspekty Słońca z planetami w życzliwym Koziorożcu, zapowiadają rozwój zainteresowań oraz nawiązanie kontaktów z obcokrajowcami, staniecie się bardziej kreatywni i pomysłowi, ludzie zaczną was słuchać i stosować innowacyjne pomysły. W okolicach 11 września, kiedy Słońce znajdzie się w opozycji do Neptuna, ktoś może przedstawić nierealną propozycję lub wyprowadzić was w pole.

22 września Słońce opuści wasz znak i wkroczy do Wagi, rozpoczynając miesiąc, w którym skupicie się na powiększaniu stanu posiadania i nawiązywaniu opłacalnych relacji towarzyskich.

Merkury jeszcze tylko do 5 września przebywa w waszym znaku, tworząc korzystne aspekty z Wenus oraz Jowiszem, Plutonem i Saturnem w Koziorożcu, warto ten czas wykorzystać i podjąć odpowiedzialne decyzje, zarówno osobiste, jak i biznesowe, których konsekwencje będą długofalowe. 5 września Merkury opuści wasz znak i wkroczy do Wagi, aktywizując sferę finansową oraz zachęcając do rozwoju kontaktów towarzyskich i do pozyskiwania klientów. Między 15 a 25 września Merkury w napiętych aspektach z planetami w Koziorożcu popsuje stosunki z dziećmi, ponieważ uwagę skierujecie na rozwój własnych zainteresowań i zabraknie wam czasu dla najbliższych. Opozycja Merkurego do Marsa między 23 a 25 września sprawi, że staniecie się nieprzyjemni, nerwowi i złośliwi, szczególnie w sprawach związanych z finansami. 27 września Merkury opuści znak Wagi i wkroczy do przyjaznego Skorpiona, zaczniecie myśleć o przyszłych inwestycjach i biznesowych zamierzeniach.

Wenus w życzliwym Raku przebywa do 6 września, ale napięte aspekty z Saturnem i Marsem nie pozwolą skorzystać z jej dobrodziejstw, niektóre przyjaźnie mogą przejść kryzys, który minie dopiero, kiedy Wenus wkroczy do znaku Lwa – zaczniecie ukrywać prawdziwe uczucia i skupicie się na zabezpieczeniu stanu posiadania. Między 13 a 17 września kwadratura Wenus do Urana sprawi, że zapragniecie rzucić wszystko i wyjechać gdzieś daleko, niektóre Panny zdecydują się zerwać relacje, które nie mają perspektyw. Nów Księżyca, do którego dojdzie 17 września w waszym znaku, sygnalizuje rozpoczęcie nowego etapu w życiu.

Mars w znaku Barana 10 września zmieni bieg na wsteczny, co wiązać się może ze zmianą warunków niektórych finansowych zobowiązań. Pod koniec miesiąca kwadratura Marsa do Saturna sprawi, że na nowo pojawią się trudności, które uważaliście za pokonane.
Cała prawda o znakach zodiaku w zasięgu Twojej ręki! Sprawdź >>

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *