Horoskop miesięczny na wrzesień 2020 dla Koziorożca

To będzie miesiąc, w którym otrzymacie szansę, aby wykazać się profesjonalizmem, zaangażowaniem i pomysłowością. Słońce w przyjaznym znaku Panny do 22 września wspierać was będzie swoją energią, ułatwiając zdobywanie wiedzy i zachęcając do poszerzenia horyzontów. Już na początku miesiąca, kiedy 2 września dojdzie do pełni Księżyca w znaku uduchowionych Ryb, zapali się zielone światło dla Koziorożców, które od dłuższego czasu pracują nad stworzeniem dobrego wizerunku własnej osoby lub swojego przedsięwzięcia. Trygon Słońca do Urana zaprocentuje znakomitymi pomysłami, staniecie się kreatywni a praca sprawi wam prawdziwą radość. Jeszcze więcej dobrodziejstw czeka was między 6 a 18 września, kiedy Słońce utworzy trygony z planetami w waszym znaku, wszystko pójdzie jak po maśle, bez wysiłku osiągniecie to, nad czym inni musieli długo pracować, okaże się, że warto postawić na pracowitość, pilność i profesjonalizm. 22 września Słońce opuści przyjazny znak Panny i wkroczy do Wagi, ambicje jeszcze bardziej wzrosną, ale trzeba się będzie bardziej postarać, aby osiągnąć swoje cele.

Merkury do 5 września przebywa również w pracowitej Pannie, ułatwiając kontakt ze współpracownikami, stawiając na waszej drodze osoby, od których możecie się wiele nauczyć. Dobre aspekty Merkurego z Wenus w Raku oraz z Jowiszem, Plutonem i Saturnem, przebywającymi w waszym znaku, pozwolą zabłysnąć i zrealizować prawdziwe „5 minut”, podczas którego wszyscy dostrzegą waszą wartość. Kiedy 5 września Merkury przejdzie do Wagi, w której pozostanie do 27 września, rozpocznie się okres realizowania zawodowych wyzwań. Panujcie nad nerwami i nad wypowiadanymi słowami między 15 a 25 września, kiedy Merkury utworzy kwadraturę z planetami w waszym znaku, jeszcze większą ostrożność zachowajcie między 23 a 25 września podczas opozycji Merkurego do Marsa, starajcie się nie przenosić z pracy do domu zawodowych frustracji.

Wenus w przeciwległym znaku Raka przebywa do 6 września, pozostaniecie jednak nieczuli na jej wezwanie do wykazania się wyrozumiałością i miłością i postawicie przed wszystkimi surowe wymagania. Po 6 września, kiedy Wenus znajdzie się w znaku Lwa, skupicie uwagę na pozyskiwaniu dodatkowych źródeł dochodu.

Mars w znaku Barana 10 września zmieni bieg na wsteczny, staniecie się bardziej wymagający w stosunku do domowników. W ostatnich dniach września, kiedy Mars utworzy kwadraturę z Saturnem w waszym znaku, wykażecie się surowością, stanowczością i niezłomnością, o którą nikt by was nie podejrzewał.
Cała prawda o znakach zodiaku w zasięgu Twojej ręki! Sprawdź >>

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *