Horoskop miesięczny na wrzesień 2020 dla Wodnika

Miesiąc rozpocznie się z przytupem, kiedy 2 września dojdzie do pełni Księżyca w znaku mediumicznych Ryb, której towarzyszyć będzie trygon Słońca z Uranem – możecie liczyć na szczęśliwe wydarzenie, które zasili finansowo wasze konto. Słońce do 22 września przebywa w znaku drobiazgowej Panny, kierując uwagę na zabezpieczenie stanu posiadania i zarządzanie wspólnym majątkiem. Niektóre Wodniki postanowią zainwestować w nieruchomości, czas sprzyja podejmowaniu ważnych finansowych decyzji. Aspekty, jakie utworzy Słońce z planetami w Koziorożcu w dniach 6 – 18 września, zaowocują dobrymi twórczymi pomysłami, których czas realizacji nadejdzie dopiero za kilka miesięcy. Zachowajcie ostrożność w okolicach 11 września, ponieważ opozycja Słońca do Neptuna wprowadzi nieporozumienia w zakresie przekazów finansowych lub ktoś zechce was oszukać. 22 września Słońce wkroczy do przyjaznego znaku Wagi, rozpoczynając miesiąc, w którym liczyć się będzie zdobywanie wiedzy oraz nawiązywanie kontaktów międzynarodowych.

Merkury w Pannie do 5 września wspiera inwestycje i zarządzanie wspólnym stanem posiadania. Jest to dobry moment na podejmowanie finansowych decyzji, zwłaszcza, że Merkury tworzy korzystne aspekty zarówno z Wenus w Raku, jak i z planetami w Koziorożcu. Tak dobry układ planet dla planowanych inwestycji prędko się nie powtórzy, skorzystajcie więc z mocy Merkurego w Pannie. Między 5 a 27 września Merkury znajdzie się w życzliwym znaku Wagi, co sprzyja kontaktom międzynarodowym – jedynie między 15 a 25 września, podczas kwadratury Merkurego z Jowiszem, Plutonem i Saturnem zachowajcie ostrożność, bo trudno się będzie porozumieć z osobami, które pozostają w izolacji lub przebywają za granicą. Do ostrych konfliktów może dojść między 23 a 25 września, kiedy Merkury znajdzie się w opozycji z agresywnym Marsem.

Wenus w znaku Raka do 6 września zatroszczy się o zdrowie wasze i waszych podopiecznych, jednak opozycja Wenus do Saturna na początku miesiąca ograniczy waszą swobodę i zdolność empatii a także możliwość swobodnego dysponowania pieniędzmi. Kwadratura Wenus do Marsa między 3 a 6 września, skłoni do nerwowego działania w celu pozyskania pieniędzy, może tez wywołać niecierpliwość i złość w stosunku do służby zdrowia. Aura zmieni się na lepsze, kiedy Wenus 6 września zmieni znak i wkroczy do przeciwległego Lwa, nagle staniecie się popularni, pożądani i lubiani przez otoczenie. Jedynie między 13 a 17 września dojdzie do gwałtownych wyrazów uczuć, kiedy Wenus znajdzie się w napiętym aspekcie z Uranem.

Mars w życzliwym znaku Barana 10 września zmieni bieg na wsteczny, staniecie się mniej aktywni, ale za to bardziej rozważni w dysponowaniu siłą fizyczną. Pod koniec miesiąca kwadratura Marsa do nieugiętego Saturna przypomni o problemach, których nie udało się rozwiązać w ostatnim tygodniu sierpnia.
Cała prawda o znakach zodiaku w zasięgu Twojej ręki! Sprawdź >>

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *