Horoskop miesięczny na styczeń 2023 dla Raka

Słońce przebywa w przeciwległym Koziorożcu do 20 stycznia, kierując uwagę na związki i relacje międzyludzkie, już między 3 a 7 stycznia trygon, jaki utworzy z nieprzewidywalnym Uranem, stworzy warunki do nawiązania przyjacielskiej relacji z osobą nietuzinkową, oryginalną i zaskakującą, ale aby utrzymać tę relację na dłużej będziecie musieli się postarać. W nocy z 6 na 7 stycznia dojdzie do pełni Księżyca w waszym znaku, cofający się Merkury w koniunkcji ze Słońcem zapowiada odnowienie kontaktu z osobą, która wzbudza w was wiele emocji, rozmowa jednak nie rozwiąże problemów, ale przyczyni się do zrozumienia podejścia do rodziny jako podstawy istnienia. Między 11 a 15 stycznia sekstyl Słońca do Neptuna sprzyja kontaktom, których podstawą jest duchowa więź, łącząca osoby obdarzone bujną wyobraźnią. Od 16 do 20 stycznia Słońce w koniunkcji z Plutonem postawi was w sytuacji przymusu, a w każdym razie tak możecie się poczuć, to również czas na uwolnienie się od toksycznych związków. 20 stycznia Słońce opuści przeciwległego Koziorożca i wkroczy do Wodnika, rozpoczynając miesiąc, w którym trzeba się będzie zmierzyć z poczuciem braku, to również czas na zrobienie porządków we wspólnych finansach. 21 stycznia nów Księżyca w Wodniku zapowiada w najbliższym czasie zmiany w stanie posiadania, sekstyl Słońca z dobroczynnym Jowiszem, pod wpływem którego pozostaniecie między 22 a 27 stycznia, zaowocuje nowym zawodowym projektem, który podniesie wasz status społeczny, łapcie szansę, bo może przynieść dobre zarobki, zwłaszcza jeśli wiąże się z podróżami, szerzeniem wiedzy lub nawiązywaniem międzynarodowych kontaktów. W ostatnich dniach miesiąca trygon Słońca do Marsa zwiększy aktywność w internecie.

Wenus w pierwszych dniach miesiąca znajdzie się w bezpośrednim kontakcie z Plutonem w przeciwległym Koziorożcu, co wpłynie na zmierzenie się z ukrytymi problemami w związkach. 3 stycznia Wenus zmieni znak i wejdzie do Wodnika, relacje miłosne nabiorą niezobowiązującego charakteru, wpłynie też na sytuację materialną, która ma szansę się polepszyć między 3 a 6 stycznia, gdy Wenus utworzy sekstyl z hojnym Jowiszem. Od 7 do 11 stycznia pozostaniecie pod wpływem elektryzującego trygonu Wenus do Marsa, co uruchomi ukryte pożądanie, zaczniecie flirtować, głównie przez komunikatory, ale pojawi się też możliwość randkowania. Między 13 a 17 stycznia kwadratura Wenus do buntowniczego Urana wprowadzi nieporozumienia w związkach przyjaźni, koniunkcja Wenus z Saturnem zapowiada od 21 do 24 stycznia „ciche dni”, obniżony nastrój i ogólnie poczucie samotności, w finansach też dojdzie do ograniczeń w wydatkach. 27 stycznia Wenus opuści wyzwolonego Wodnika i wejdzie do romantycznych Ryb, zaczniecie szukać miłości idealnej a nawet wyidealizowanej.

Mars w Bliźniętach do 12 stycznia porusza się biegiem wstecznym, co sprawia, że w niektórych sprawach stajecie się swoimi własnymi wrogami, dopiero w ostatnich dniach miesiąca trygon Słońca do Marsa pozwoli działać z większym rozmysłem.

Retrogradujący Merkury w przeciwległym Koziorożcu w pierwszych dniach miesiąca utworzy sekstyl z rozkojarzonym Neptunem, nie zabraknie rozmów o duchowości, marzeniach, twórczości oraz kreatywnych pomysłach, które kiedyś porzuciliście. Od 7 do 9 stycznia cofający się Merkury w trygonie do nieprzewidywalnego Urana sprzyja nawiązaniu ponownego kontaktu z osobą, z którą chcielibyście się zaprzyjaźnić, kolejna okazja pojawi się pod sam koniec miesiąca, ponieważ 18 stycznia Merkury zmieni bieg na prosty i 30 stycznia znów znajdzie się w tej samej konfiguracji, warto ten czas wykorzystać na rozmowę, która pozwoli zacząć coś od początku.

Nowy Czwarty Wymiar jest już dostępny >>

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *