Horoskop miesięczny na styczeń 2023 dla Lwa

Słońce w Koziorożcu przebywa do 20 stycznia, kierując uwagę na ochronę zdrowia, stosowanie odpowiedniej diety i poprawę warunków pracy. Słońce w trygonie do Urana między 3 a 7 stycznie przyniesie niektórym Lwom ciekawe i oryginalne zlecenie, które warto wykorzystać dla poprawy sytuacji życiowej. Emocje wzbudzi pełnia Księżyca w Raku, do której dojdzie w nocy z 6 na 7 stycznia, być może trzeba będzie ponownie odwieźć kogoś do szpitala lub powróci z podróży osoba, na której wam zależy, co sygnalizuje Merkury retro, który znajdzie się „w sercu” Słońca 7 stycznia. Od 11 do 15 stycznia działać na was będzie sekstyl Słońca do Neptuna, to dobry moment na skorzystanie z intuicji i stworzenie czegoś wyjątkowego, Lwy podążające drogą rozwoju osobistego mają szansę trafić na właściwą ścieżkę duchową. Między 16 a 20 stycznia koniunkcja Słońca z Plutonem przetestuje waszą wytrzymałość psychiczną i fizyczną, unikajcie nadmiernego wysiłku, starajcie się więcej odpoczywać. 20 stycznia Słońce wkroczy do przeciwległego Wodnika, rozpoczynając miesiąc, w którym energię skierujecie na utrzymanie ważnych związków, już następnego dnia dojdzie do nowiu Księżyca, co zapowiada początek ważnej znajomości lub nawiązanie owocnej współpracy. Między 22 a 27 stycznia sekstyl Słońca do Jowisza przyniesie okazję do wykazania się wiedzą i dobrymi znajomościami, niektóre Lwy wyjadą za granicę lub nawiążą międzynarodowe stosunki. Ostatnie dni miesiąca mocno was zaktywizują, ponieważ Słońce utworzy trygon z Marsem, który na szczęście będzie już poruszał się biegiem prostym, więc działalność zmierzać będzie we właściwym kierunku.

Wenus w pierwszych dniach miesiąca utworzy koniunkcję z Plutonem, możecie poczuć się trochę gorzej, ale kryzys szybko minie, ponieważ już 3 stycznia Wenus zawita do przeciwległego Wodnika i od razu znajdzie się w sekstylu do dobroczynnego Jowisza, co przyniesie sympatię otoczenia i powodzenie, niektóre Lwy zdecydują się na krótki wyjazd z partnerem życiowym, inne rozpoczną zdobywanie wiedzy i podnoszenie kwalifikacji. Od 7 do 11 stycznia czekają was romanse, randki kończące się w zaciszu sypialni, wzrost namiętności i seksualnego pożądania, nawet w stałych związkach zaiskrzy, ponieważ powabna Wenus znajdzie się w trygonie do magnetycznego Marsa. Na relacje przyjacielskie, szczególnie w pracy, zwróćcie szczególną uwagę między 13 a 17 stycznia, kiedy Wenus utworzy napięty aspekt z nieprzewidywalnym Uranem – jedno nieopatrznie wypowiedziane słowo może wywołać burzę w szklance wody. Od 21 do 24 stycznia poczujecie się samotni w związku, z powodu wyjazdu, odosobnienia lub konfliktu z partnerem życiowym, na co wskazuje koniunkcja Wenus z ograniczającym Saturnem. 27 stycznia Wenus opuści przeciwległy znak Wodnika i wejdzie do Ryb, gdzie wpłynie korzystnie na wspólne finanse oraz możliwość zdobycia kredytu lub dotacji.

Mars nadal tranzytuje życzliwe Bliźnięta, pozostając w retrogradacji do 12 stycznia, po tym terminie ruszy do przodu, bardziej aktywnie będziecie więc nawiązywać przyjaźnie, zwłaszcza w ostatnich dniach miesiąca, kiedy Słońce znajdzie się w trygonie do Marsa.

Merkury w Bliźniętach biegnie ruchem wstecznym do 18 stycznia, kiedy to powróci do biegu prostego. W pierwszych dniach miesiąca retrogradujący Merkury znajdzie się w korzystnym aspekcie z natchnionym Neptunem, powrócą niespełnione marzenia i wspomnienia twórczych projektów. Od 7 do 9 stycznia Merkury retro w trygonie do Urana stworzy szansę, aby przyjrzeć się dobrym pomysłom zawodowym, ale ich realizację odłóżcie do ostatnich dni miesiąca, kiedy Merkury ponowi aspekt, ale już poruszając się biegiem prostym.

Nowy Czwarty Wymiar jest już dostępny >>

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *