Horoskop miesięczny na styczeń 2022 dla Strzelca

Jowisz przebywając w znaku Ryb jest mocny, poprawi więc sytuację rodzinną, zachęci do rozwoju osobistego oraz duchowego. Słońce w Koziorożcu do 20 stycznia skieruje uwagę na sprawy finansowe, nie powinniście się jednak martwić, bo nów Księżyca w trygonie do Urana w Byku, do którego dojdzie 2 stycznia, zapowiada dodatkowe, dobrze płatne zlecenia lub początek nowej zawodowej współpracy. W dniach 8-9 stycznia koniunkcja cofającej się Wenus ze Słońcem w Koziorożcu zapowiada zwrot długów, przypomni także, że stałość w uczuciach bywa również opłacalna finansowo. Między 9 a 13 stycznia sekstyl Słońca do Neptuna zachęci do rozwoju twórczości, jednocześnie kwadratura przebywającego w waszym znaku Marsa do Neptuna w Rybach zapowiada walkę ze słabościami i uzależnieniami.

Pełnia Księżyca w opozycji do potężnego Plutona, do której dojdzie 17 stycznia w znaku Raka, wzbudzi wiele emocji, szczególnie dotyczących spraw finansowych oraz inwestycji w nieruchomości, pojawi się okazja zdobycia dodatkowych funduszy, zaciągnięcia kredytu lub spłaty długów. 20 stycznia Słońce opuści znak Koziorożca i wkroczy do życzliwego Wodnika, skłaniając do promowania swojej osoby za pomocą nowoczesnych środków komunikacji. 23 stycznia cofający się Merkury utworzy koniunkcję ze Słońcem, zabłyśniecie dobrymi pomysłami, które już kiedyś stały się waszym udziałem. Końcówka miesiąca okaże się nerwowa za sprawą kwadratury Słońca do Urana, uważajcie na drogach, dbajcie o swoje zdrowie.

Wenus do 29 stycznia porusza się biegiem wstecznym, tranzytując znak Koziorożca, nie oczekujcie więc fajerwerków w sprawach uczuciowych, możecie jednak liczyć na niewielką poprawę sytuacji finansowej, powrócą bowiem do was zyski z wcześniejszych inwestycji. Między 3 a 8 stycznia sekstyl Wenus do Neptuna zaowocuje twórczą działalnością, niektóre Strzelce z nostalgią powrócą do wspomnień o romantycznej miłości. W ostatnim tygodniu stycznia trygon Wenus do Urana przyniesie zaskakujące nowe uczucie, niektóre Strzelce otrzymają propozycję dodatkowej pracy.

Mars w waszym znaku do 24 stycznia skłoni do szybkiego oraz intensywnego działania, niektóre Strzelce skierują aktywność na sporty zimowe. Aby uniknąć oszustwa lub wykorzystania waszej dobrej woli, szczególną ostrożność należy zachować od 9 do 13 stycznia, podczas kwadratury Marsa do Neptuna – może się okazać, że wasze działanie to walka z wiatrakami. 24 stycznia Mars opuści wasz znak i wejdzie do Koziorożca, kierując aktywność na sprawy finansowe.

Merkury 2 stycznia wkroczy do życzliwego Wodnika, co poprawi komunikację i wpłynie na sprawność intelektualną, między 12 a 16 stycznia znajdzie się jednak w napiętym aspekcie z nieprzewidywalnym Uranem, zwróćcie w tym czasie większą uwagę na to, jakimi informacjami dzielicie się w sieci, uważajcie też za kierownicą, bo konfiguracja wpłynie utrudniająco na komunikację, pojawi się też nerwowość i skłonność do stresu. 15 stycznia Merkury zmieni bieg na wsteczny i pozostanie w retrogradacji do 4 lutego, unikajcie w tym czasie podejmowania ważnych decyzji, zakup sprzętu elektronicznego oraz środków transportu odłóżcie na inny termin. 26 stycznia Merkury wycofa się z Wodnika i ponownie zawita do Koziorożca, skłoni więc do oszczędności w składaniu obietnic, szczególnie dotyczących finansów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *