Horoskop miesięczny na styczeń 2022 dla Raka

Jowisz w przyjaznych Rybach obdarzy was szczęściem w relacjach z obcokrajowcami, pozwoli nawiązać sieć międzynarodowych kontaktów, wpłynie na łatwość zdobywania wiedzy oraz dzielenia się nią, wzmocni empatię i wrażliwość na ludzką krzywdę. Słońce, przebywając do 20 stycznia w przeciwległym Koziorożcu, skieruje uwagę na partnerów życiowych, ich sprawy staną się priorytetowe. Nów Księżyca w trygonie do Urana przyniesie nową przyjaźń, romans lub początek związku, opartego na niecodziennych zasadach. Między 9 a 13 stycznia Słońce w sekstylu do Neptuna sprawi, że pojawią się plany i marzenia o wspólnej podróży zagranicznej, ale Mars w napiętym aspekcie do Neptuna ostrzega, że na przeszkodzie staną wymagania epidemiologiczne w niektórych krajach, lub pojawi się zdrowotna niedyspozycja.

17 stycznia dojdzie w waszym znaku do pełni Księżyca w opozycji do Plutona ze Słońcem, może to przynieść emocjonalną próbę sił w niektórych związkach lub zostaniecie poddani presji ze strony partnera, który nagle stanie się bardzo wymagający, a nawet toksyczny. 20 stycznia Słońce opuści przeciwległy znak Koziorożca i wejdzie do Wodnika, rozpoczynając miesiąc, w którym uwagę skierujecie na zarządzanie wspólnymi finansami. 23 stycznia Słońce w koniunkcji z Merkurym przypomni pomysły, które wymagają korekty przed wprowadzeniem w życie. W ostatnich dniach miesiąca kwadratura Słońca do Urana doprowadzi do konfliktu w związku przyjaźni.

Do 29 stycznia Wenus w przeciwległym znaku Koziorożca porusza się biegiem wstecznym, przywołując wspomnienia minionych związków, niektóre Raki mogą mieć skłonność do wznowienia relacji, mając nadzieję na poprawę sytuacji, szczególnie w pierwszym tygodniu nowego roku, pozostając od 3 do 8 stycznia pod wpływem korzystnego aspektu Wenus z Neptunem. Za sprawą trygonu Wenus do Urana ostatni tydzień miesiąca przyniesie rozwój przyjaźni, wolne Raki mogą liczyć, że na jednej z imprez poznają kogoś wyjątkowego, kto zawróci im w głowie i zaczną sobie zadawać pytanie za mistrzem Mickiewiczem: „czy to jest przyjaźń czy to jest kochanie?”

Mars do 24 stycznia przebywa w znaku Strzelca, mobilizując do dbałości o zdrowie, szczególnie między 9 a 13 stycznia, podczas kwadratury Marsa z Neptunem, warto zadbać o odpowiednie badania i szczepienia, zwłaszcza jeśli planujecie wyjazd za granicę. Po 24 stycznia Mars w przeciwległym Koziorożcu wpłynie na intensywność uczuć w ważnych relacjach, pojawi się nie tylko miłosne zauroczenie, ale wzrośnie też namiętność w związkach.

Merkury już 2 stycznia opuści przeciwległy znak Koziorożca i wejdzie do Wodnika, zachęcając do ryzykownego, ale dającego szansę na dobre zyski, inwestowania w nowoczesne technologie. Jedynie między 12 a 16 stycznia zachowajcie ostrożność w finansowych rozliczeniach z przyjaciółmi, kwadratura Merkurego do Urana może wprowadzić nerwowość, ale ułatwi zrozumienia własnych motywacji postępowania. 15 stycznia Merkury wejdzie w retrogradację, do ruchu prostego powróci 4 lutego, niewskazane jest w tym czasie podpisywanie umów, podejmowanie życiowych decyzji a także inwestowanie. 26 stycznia Merkury wycofa się ponownie do przeciwległego Koziorożca.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *