Horoskop miesięczny na styczeń 2022 dla Bliźniąt

Jowisz w znaku Ryb sprawi, że spełnią się wasze marzenia związane z karierą, a praca wreszcie zacznie sprawiać przyjemność. Słońce do 20 stycznia tranzytuje znak Koziorożca, kierując uwagę na zarządzanie wspólnymi finansami, w pierwszych dniach miesiąca nów Księżyca w trygonie do Urana zapowiada niespodziewaną inwestycję, kupno lub sprzedaż nieruchomości. W dniach 8-9 stycznia cofająca się Wenus zajdzie się w koniunkcji ze Słońcem, co znajdzie odzwierciedlenie nie tylko jako powrót przygaszonych upływem czasu uczuć, ale również zaowocuje udanymi interesami oraz inwestycjami w środki trwałe. Od 9 do 13 stycznia Słońce znajdzie się w sekstylu do Neptuna, jednocześnie napięty aspekt z Neptunem utworzy Mars, uważajcie więc na osoby, obiecujące wam „złote góry”, bo możecie się zawieść.

17 stycznia dojdzie do pełni Księżyca w znaku Raka, emocje podkręci fakt, że Słońce znajdzie się w koniunkcji z potężnym Plutonem, co okaże się korzystne dla osób, planujących inwestycje w nieruchomości, pozostałe Bliźnięta mogą mieć kontakt z trudnymi emocjonalnie wydarzeniami, wpływającymi na stan posiadania oraz relacje rodzinne. 20 stycznia Słońce opuści znak Koziorożca i wejdzie do życzliwego Wodnika, rozpoczynając miesiąc, w którym uwagę skierujecie na sprawy międzynarodowe, rozwój przyjaźni i podnoszenie kwalifikacji. 23 stycznia cofający się Merkury znajdzie się w koniunkcji ze Słońcem, pojawi się okazja, aby przekonać innych do pomysłów, które jednak wymagać będą korekty, na ich realizację poczekajcie przynajmniej do 4 lutego, kiedy Merkury powróci do ruchu prostego. Kwadratura Słońca do Urana w ostatnich dniach miesiąca przyniesie zmiany, na które nie jesteście przygotowani.

Merkury już 2 stycznia zawita do życzliwego Wodnika, obdarzając was błyskotliwością i umiejętnością szybkiej reakcji, między 12 a 16 stycznia jednak, pozostając w kwadraturze z Uranem, wzbudzi niepokój i trudną do opanowania nerwowość. W dodatku 15 stycznia zmieni bieg na wsteczny, do ruchu prostego powróci dopiero 4 lutego, jeśli więc planujecie podjąć ważne życiowe decyzje, zróbcie to w dwóch pierwszych tygodniach miesiąca. 26 stycznia Merkury wycofa się ponownie do Koziorożca, dając szansę na korektę pomysłów.

Wenus w Koziorożcu biegnie ruchem wstecznym do 29 stycznia, na początku miesiąca, między 3 a 8 stycznia, pod wpływem sekstylu Wenus do Neptuna, niektóre Bliźnięta powrócą do dawnej miłości lub obdarzą romantycznym uczuciem kogoś w pracy, inne użyją wyobraźni i kreatywności, co pozwoli stworzyć artystyczny projekt, pogłębi się duchowe podejście do miłości i wzrośnie empatia. W ostatnim tygodniu miesiąca trygon Wenus do Urana zapowiada gorący, ale ukryty romans, pojawi się też niespodziewana okazja, aby dokonać dobrej inwestycji.

Mars do 24 stycznia tranzytuje przeciwległy znak Strzelca, możecie więc odbierać partnera jako zbyt natarczywego lub roszczeniowego, zwłaszcza między 9 a 13 stycznia, podczas kwadratury Marsa do Neptuna. 24 stycznia Mars wejdzie do znaku Koziorożca, w którym jest wywyższony, a więc bardzo silny, aktywność skierujecie na zarządzanie wspólnymi finansami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *