Horoskop miesięczny na styczeń 2022 dla Byka

Jowisz w przyjaznych Rybach wzbogaci życie towarzyskie, ułatwi nawiązanie przyjaźni, które okażą się korzystne dla waszej przyszłości. Słońce do 20 stycznia przebywając w życzliwym Koziorożcu oświetli sprawy związane ze zdobywaniem wiedzy i podnoszeniem zawodowych kwalifikacji, podróżami zagranicznymi oraz kontaktami z obcokrajowcami. Już 2 stycznia nów Księżyca w trygonie do Urana w waszym znaku zaowocuje zmianami, których co prawda nie lubicie, ale tym razem okażą się korzystne i pójdziecie za noworocznymi postanowieniami, rozpoczynając nowy rozdział w ważnej dziedzinie. W dniach 8-9 stycznia koniunkcja cofającej się Wenus ze Słońcem w znaku Koziorożca przypomni o pierwszej miłości, zachęci do powrotu do porzuconych zainteresowań oraz rozwoju talentów.

Między 9 a 13 stycznia zwodniczy Neptun będzie aspektowany dobrym sekstylem przez Słońce i napiętą kwadraturą przez Marsa, uważajcie na inwestycje i kredyty, bo okażą się niekorzystne, natomiast pojawi się okazja, aby zabłysnąć w grupie przyjaciół lub osób podzielających wasze zainteresowania. Pełnia Księżyca w znaku Raka, w opozycji do Plutona, do której dojdzie 17 stycznia, wzbudzi silne emocje oraz głęboką transformację, wzmocni jednak poczucie własnej wartości. 20 stycznia Słońce opuści znak przyjaznego Koziorożca i wejdzie do Wodnika, rozpoczynając miesiąc, w którym liczyć się będzie przede wszystkim rozwój kariery. 23 stycznia, kiedy Merkury znajdzie się w koniunkcji ze Słońcem, powróci do was projekt, z którym mieliście już do czynienia. Ostatnie dni miesiąca przyniosą napięcie a nawet konflikt z przełożonymi, zmiany są koniecznie, lepiej żebyście się do tego przygotowali.

Wenus w życzliwym Koziorożcu cofa się do 29 stycznia, będziecie więc musieli powrócić do nierozwiązanych problemów, dotyczących związków osobistych lub spraw finansowych, nie jest to dobry moment na podejmowanie ważnych życiowych decyzji, szczególnie pod wpływem emocji. Od 3 do 8 stycznia Wenus w sekstylu do Neptuna natchnie was do rozwoju osobistego, powrócą chwile uniesienia, pozwalające snuć marzenia, niektóre Byki odnajdą swoją muzę i znów zaczną tworzyć. Przez cały ostatni tydzień stycznia Wenus znajdzie się w trygonie do Urana, ponieważ aspekt nastąpi w momencie zmiany biegu ze wstecznego na prosty, ten korzystny układ otworzy przed wami drzwi, przez które wejdzie romans, korzystna okazja, szczęśliwy zbieg okoliczności lub powodzenie w miłości.

Merkury 2 stycznia wejdzie do Wodnika, pozwalając zabłysnąć intelektem i dobrymi pomysłami w pracy, jednak 15 stycznia zmieni bieg na wsteczny i wycofa się 26 stycznia do Koziorożca, podczas retrogradacji Merkurego unikajcie podpisywania umów i zmiany pracy, ważne życiowe decyzje lepiej odłożyć na później, bo mogą okazać się nie dość przemyślane – szczególnie między 12 a 16 stycznia, podczas kwadratury zmieniającego bieg Merkurego z Uranem, liczcie się ze stresującymi i wyprowadzającymi z równowagi sytuacjami.

Mars w Strzelcu pozostanie do 24 stycznia, kierując aktywność na zarządzanie wspólnymi pieniędzmi oraz zachęcając do rozwoju osobistego, ostrożność zachowajcie od 9 do 13 stycznia, podczas kwadratury Marsa do Neptuna, unikajcie niesprawdzonych inwestycji i samozwańczych „guru”. W ostatnim tygodniu miesiąca Mars w Koziorożcu zintensyfikuje działanie w kierunku osiągnięcia celów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *