Horoskop miesięczny na sierpień 2022 dla Panny

Słońce do 23 sierpnia przebywa w znaku Lwa, co osłabia was energetycznie, dlatego jest to znakomity czas na skorzystanie z urlopu, zwłaszcza że trygon Słońca do Jowisza, pod wpływem którego pozostaniecie w pierwszych dniach miesiąca, zachęca do podróżowania i letniego leniuchowania – na wyjeździe jednak zachowajcie finansową ostrożność, bowiem koniunkcja Marsa z Uranem, połączona aspektem z Wenus, zapowiada nieprzewidziane wydarzenia i wydatki. Opłacalne mogą okazać się inwestycje, chociaż wiązać się z tym będzie ryzyko, warto postarać się o dofinansowanie oryginalnych przedsięwzięć.

W okolicy pełni Księżyca w znaku Wodnika, do której dojdzie w nocy z 11 na 12 sierpnia, zadbajcie o zdrowie, unikajcie pośpiechu, ryzykownych atrakcji i niepewnej żywności, bo układ planet towarzyszący pełni może okazać się niekorzystny dla zdrowia, natomiast Panny pozostające w pracy natrafią na problemy, których rozwiązanie okaże się trudniejsze, niż zakładały. W dniach 12–17 sierpnia opozycja Słońca do Saturna wprowadzi ograniczenia w możliwości wykonywania zawodowych zadań, również zdrowie może być zagrożone, unikajcie zatłoczonych miejsc, bo ogniska zapalne pandemii nadal są aktywne. 23 sierpnia Słońce wreszcie wkroczy do waszego znaku, odzyskacie energię, zwłaszcza że w ostatnim tygodniu miesiąca pozostaniecie pod wpływem kwadratury Słońca do aktywizującego Marsa, w pracy pojawią się wyzwania, konieczne okaże się szybkie nadrobienie zaległości po urlopie. Nów Księżyca, do którego dojdzie 27 sierpnia w waszym znaku, zapowiada nowy rozdział w życiu lub początek zawodowego projektu.

W pierwszych dniach miesiąca Merkury przebywa w Lwie, sprzyjając skorzystaniu z relaksu, kiedy jednak 4 sierpnia zawita do waszego znaku, odzyskacie pełną moc umysłową, zdolność do podejmowania trafnych decyzji, organizowania przedsięwzięć zarówno związanych z pracą, jak i urlopowych. W dniach 14–18 sierpnia Merkury znajdzie się w korzystnym aspekcie do inspirującego Urana i Węzłów Księżycowych, nadejdzie najlepszy moment na podejmowanie strategicznych, życiowych decyzji, szczególnie że wspierać was w nich będzie trygon dobrotliwej Wenus do szczodrego Jowisza, ostrożność natomiast zachowajcie od 19 do 23 sierpnia, kiedy Merkury wejdzie w kontakt z Neptunem w przeciwległych Rybach i Plutonem w Koziorożcu – uważajcie na oszustów oraz osoby, proponujące „złote zyski”, umowy sprawdzajcie kilkakrotnie, czytając to, co napisane małymi literami.  26 sierpnia Merkury opuści wasz znak i zawita do dyplomatycznej Wagi, 29 sierpnia utworzy trygon z Marsem, co okaże się korzystne dla finansów.

Wenus w życzliwym Raku przebywa do 11 sierpnia, wykorzystajcie ten czas na nawiązanie serdecznych przyjaźni. Między 5 a 11 sierpnia Wenus w trygonie do Neptuna i w opozycji do Plutona podkręci temperaturę w związkach, pojawi się namiętność i jej siostra zazdrość, miłość jednak okaże się silniejsza i jeszcze bardziej was do siebie zbliży. 11 sierpnia Wenus przejdzie do rozrywkowego Lwa, niektóre Panny nawiążą ukryte romanse, inne postawią na niezależność w związkach. Ostatni tydzień miesiąca może okazać się testem dla trwałości uczuć, kiedy Wenus ustawi się w kwadraturze do Urana i Węzłów Księżycowych oraz w opozycji do ograniczającego Saturna, Panny z problemami jelitowymi powinny czasowo zrezygnować z cukru i węglowodanów.

Mars w życzliwym Byku przebywa do 20 sierpnia, jest tam jednak słaby, kontakty z obcokrajowcami mogą okazać się w tym czasie problematyczne, zwłaszcza w pierwszych dniach miesiąca. Od 4 do 11 sierpnia kwadratura Marsa do Saturna może pogorszyć samopoczucie osobom mającym problemy z kręgosłupem lub cierpiącym na przewlekłe schorzenia, natomiast Panny pełniące funkcje kierownicze napotkają opór ze strony podwładnych. Miedzy 7 a 19 sierpnia aspekty Marsa z Neptunem i Plutonem pozwolą przeprowadzić swoją wolę. 20 sierpnia Mars opuści życzliwego Byka i wtargnie do znaku Bliźniąt, całą aktywność i energię skierujecie na rozwój kariery.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *