Horoskop miesięczny na sierpień 2022 dla Lwa

Słońce tranzytuje wasz znak do 23 sierpnia, kierując uwagę na zaspokojenie własnych potrzeb – warto ten czas wykorzystać na aktywny odpoczynek, ładowanie akumulatorów i wzmocnienie organizmu. Trygon Słońca do Jowisza w pierwszych dniach miesiąca sprzyja podróżom oraz nawiązaniu kontaktu z osobami o otwartych umysłach, cudzoziemcami oraz naukowcami, Lwy korzystające z letniego wypoczynku mają szansę spędzić urlop pełen wrażeń. W tym samym czasie koniunkcja Marsa do Urana i Węzłów Księżycowych wprowadzi radykalne zmiany w sprawach zawodowych, możecie dużo zyskać, ale też stracić, jeśli nie będziecie potrafili wziąć odpowiedzialności za oferowaną wam niezależność, układ sprzyja osobom gotowym na ryzyko i wzięcie spraw we własne ręce.

W nocy z 11 na 12 sierpnia czeka was pełnia Księżyca w opozycyjnym Wodniku, w dodatku w koniunkcji z Saturnem i w kwadraturze do Urana i Węzłów Księżycowych. Jasno zobaczycie swoje możliwości i ograniczenia, trudno jednak będzie połączyć przeciwieństwa, zwłaszcza jeśli dążycie do niezależności, a nie chcecie zrezygnować z tego, co daje poczucie bezpieczeństwa, kompromis jest niezbędny, ale wymaga podjęcia dojrzałych decyzji i ponoszenia ich konsekwencji. Między 12 a 17 sierpnia opozycja Słońca do Saturna będzie testować waszą wytrzymałość. 23 sierpnia Słońce opuści wasz znak i wkroczy do Panny, przypominając, że sprawy finansowe powinny być uporządkowane. Ostatni tydzień miesiąca minie pod znakiem kwadratury Słońca z Marsem, aktywność skierujecie na kontakty ze znajomymi i przyjaciółmi, trudno wam jednak będzie opanować stres, zwłaszcza że możecie usłyszeć kilka ostrych słów, z którymi trudno się pogodzić, pojawią się konflikty dotyczące finansów, nów Księżyca w Pannie, do którego dojdzie 27 sierpnia, sprzyja wprowadzeniu nowych zasad do osobistego budżetu.

Wenus do 11 sierpnia przebywa w Raku, co sprawia, że trudno wam wyrazić uczucia, macie tendencje do ukrytych związków, a wyrazy miłości odbieracie jako wrogie. Sekstyl Wenus do Marsa i Urana w pierwszych dniach miesiąca zapowiada niespodziewaną zawodową propozycję lub na wasze konto wpłyną dodatkowe środki. 11 sierpnia Wenus zawita do waszego znaku, co doda wam uroku i przyciągnie życzliwość innych osób, staniecie się bardziej towarzyscy i otwarci na miłość.

Między 5 a 11 sierpnia Wenus w trygonie do Neptuna i w opozycji do Plutona rozgrzeje uczucia nawet w stałych związkach, wolne Lwy mają szansę spotkać osobę, z którą połączy je związek jednocześnie romantyczny i namiętny, unikajcie jednak zazdrości, która potrafi zepsuć nawet najlepiej rozwijającą się relację. Między 16 a 20 sierpnia trygon Wenus w waszym znaku do Jowisza w życzliwym Barania zapowiada okres pełen miłości i zrozumienia, nie zmarnujcie tej szansy, szczególnie korzystając z długo wyczekiwanych wakacji. Ostatni tydzień miesiąca okaże się pełen napięć, ponieważ Wenus znajdzie się w niekorzystnych aspektach do Urana, Węzłów Księżycowych oraz Saturna, niektóre Lwy mogą nagle poczuć się samotne i ograniczone, w finansach pojawią braki.

Mars w znaku Byka przebywa do 20 sierpnia, powodując stres i napięcia związane z finansami oraz zawodową karierą, szczególnie na początku miesiąca, gdy znajdzie się w koniunkcji z nieprzewidywalnym Uranem. Sytuacja typu „głową muru nie przebijesz” pojawi się między 4 a 11 sierpnia, gdy Mars znajdzie się w napiętym aspekcie z ograniczającym Saturnem, energię warto skierować na czynności takie jak rąbanie drzewa, naprawianie przedmiotów lub inne sposoby rozładowania skumulowanych emocji. Dni między 7 a 19 skierują aktywność na rozwój osobisty, fizyczny oraz duchowy, kiedy Mars znajdzie się w sekstylu do Neptuna i w trygonie do Plutona, jest to dobry moment na podjęcie każdego rodzaju terapii. 20 sierpnia Mars zawita do życzliwych Bliźniąt, staniecie się bardziej elokwentni i zdecydowani w wypowiedziach, aktywność skierujecie na rozwój przyjaźni, rozwiniecie talenty literackie.

Merkury w waszym znaku przebywa do 4 sierpnia, podkreślając potrzebę komunikacji, ale myśli krążyć będą głównie wokół osobistych potrzeb. Zapobiegliwą Pannę Merkury będzie tranzytował do 26 sierpnia, zanim wejdzie do życzliwej Wagi, pobyt tej planety w znaku Panny, którym włada, wpłynie na łatwość uporządkowania finansów oraz szeroko pojętej sfery posiadania. Ważne decyzje warto podejmować między 14 a 18 sierpnia, kiedy Merkury utworzy korzystne aspekty z odkrywczym Uranem i Węzłami Księżycowymi, zwłaszcza że w tym samym czasie pozostaniecie pod wpływem uszczęśliwiającego trygonu Wenus do dobroczynnego Jowisza. Między 19 a 24 sierpnia opozycja Merkurego do Neptuna oraz trygon do Plutona ostrzega przed nietrafionymi inwestycjami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *