Horoskop miesięczny na sierpień 2021 dla Skorpiona

Przynajmniej do 22 sierpnia, dopóki Słońce przebywa w znaku Lwa, nie w głowie wam będą wakacje, bo całą uwagę skierujecie na sprawy zawodowe. W pierwszych dniach miesiąca problemy w pracy wywołają prawdziwy ból głowy, kiedy Słońce i Merkury znajda się w opozycji z ograniczającym Saturnem, między 4 a 9 sierpnia natomiast napięty aspekt między Słońcem i wybuchowym Uranem w przeciwległym znaku Byka doprowadzi do konfliktu z partnerami biznesowymi lub przełożonymi w pracy.

Między 18 a 22 sierpnia niektóre Skorpiony poczują się na tyle przemęczone, że z dnia na dzień zdecydują się wybrać z rodziną na wakacje i to okaże się dobrą decyzją, chociaż wzbudzi nadmierne emocje, co spotęguje 22 sierpnia pełnia Księżyca w Wodniku. Jeszcze tego samego dnia Słońce zmieni znak i wkroczy do życzliwej Panny, poczujecie się więc odprężeni i skłonni więcej czasu poświęcić przyjaciołom oraz znajomym.

Mars przez cały miesiąc przebywa w przyjaznej Pannie, będziecie więc w swoim działaniu precyzyjni, szybcy, sprawni i zorganizowani.  Osoby uprawiające sporty mogą liczyć na wymierne sukcesy, szczególnie od 18 do 24 sierpnia, kiedy Mars w koniunkcji z Merkurym utworzą trygon z Uranem w przeciwległym Byku, będziecie zdolni wykazać się siłą, wytrwałością i zdyscyplinowaniem, co przełoży się na sukces i pozwoli pokonać konkurencję.

Wenus do 16 sierpnia tranzytuje życzliwy znak Panny, możecie więc liczyć, szczególnie w pierwszych dniach miesiąca, na dowody przyjaźni oraz miłości, wolne Skorpiony mają szansę zawrzeć znajomość, która w przyszłości doprowadzi do romansu, a może nawet czegoś więcej. Między 8 a 12 sierpnia aspekty Wenus z Neptunem i Plutonem dodadzą związkom romantyzmu i pikanterii, ktoś może was tak oczarować, że założycie różowe okulary, dostrzegając same zalety a ignorując wady. Po 16 sierpnia, kiedy Wenus opuści znak Panny i przejdzie do Wagi, zaczniecie ukrywać swoje uczucia, które nabiorą temperatury. W stałych związkach zapanuje porozumienie, szczególnie od 21 do 25 sierpnia, kiedy Wenus znajdzie się w korzystnym aspekcie ze stabilizującym Saturnem.

Merkury przebywa w Lwie do 11 sierpnia, trudno więc będzie oderwać myśli od spraw zawodowych, chociaż marzyć się będzie wakacyjny odpoczynek. Stresy i konflikty w wyniku przeciążenia pracą, pojawią się na początku miesiąca, podczas kwadratury Merkurego z Uranem. Między 11 a 30 sierpnia Merkury w życzliwej Pannie, w której jest mocny i może zrealizować cały swój potencjał, pozwoli wam pokazać się od najlepszej strony w każdym związku przyjaźni a także w gronie osób, podzielających wasze zainteresowania.

Błyskotliwy umysł i właściwy sposób działania okaże się widoczny szczególnie między 18 a 22 sierpnia, natomiast od 23 do 28 sierpnia aspekty Merkurego z Neptunem i Plutonem wprowadzą do waszego sposobu myślenia wyobraźnię oraz intuicję, która podpowie w jaki sposób najskuteczniej osiągnąć to, na czym wam zależy – unikajcie tylko manipulacji, bo to kręta droga do sukcesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *