Horoskop miesięczny na październik 2023 dla Strzelca

Słońce w życzliwej Wadze przebywa do 23 października, kierując uwagę na relacje przyjacielskie, które mogły pogorszyć się w ostatnim czasie ze względu na pobyt wojowniczego Marsa oraz Południowego Węzła Księżycowego w tym znaku. Pamiętajcie, że nikogo na siłę nie da się uszczęśliwić, lepiej mieć mniej przyjaciół, ale za to pewnych, niż całą rzeszę nieszczerych znajomych. 14 października dojdzie do zaćmienia Słońca w tym znaku, jego wpływ odczujecie od 13 do 15 października, a nawet dłużej, ktoś może was rozczarować swoim brakiem rozeznania i samoświadomości, jakaś przyjaźń zostanie poddana próbie, w stowarzyszeniach osób podzielających wasze zainteresowania dojdzie do zmiany liderów, czyjeś błędy, lub nawet wasze własne, doprowadzą was do bólu głowy. 20 października Merkury znajdzie się w ścisłej koniunkcji ze Słońcem, dzień okaże się korzystny dla ważnych ustaleń, warto też w tym czasie przeprowadzić szczerą rozmowę z partnerem lub przyjacielem, z którym rozdzieliło was jakieś nieporozumienie. 23 października Słonce opuści znak życzliwej Wagi i wkroczy do Skorpiona, od razu utworzy trygon z wymagającym Saturnem, co sprzyja domowym porządkom, inwestycjom w nieruchomości oraz kontaktom z osobami starszymi w rodzinie, ogólnie jednak tranzyt Słońca przez znak Skorpiona nie jest dla was korzystny, pozbawia bowiem energii, starajcie się więc w ostatnim tygodniu miesiąca znaleźć czas na relaks i odpoczynek. 28 października dojdzie do zaćmienia Księżyca w Byku, co może źle odbić się na zdrowiu, szczególnie na systemie trawiennym, uważajcie więc na to, co wkładacie do ust, może nadszedł czas na zastosowanie zdrowszej diety.

Wenus do 9 października przebywa w życzliwym Lwie, zachęcając do rozrywek oraz wszelkich przyjemności, w tym czasie miłość możecie spotkać na kursie, w uczelni lub za granicą. 9 października Wenus zmieni znak i wejdzie do Panny, tracąc wiele ze swej mocy, w dodatku od razu znajdzie się w opozycji do posępnego Saturna, co pogorszy stosunki z niektórymi członkami rodziny, zwłaszcza starszymi i konserwatywnymi. Między 20 a 24 października Wenus znajdzie się w trygonie do dobroczynnego Jowisza, czeka was dużo pracy, ale przyjemnej i dobrze płatnej. Ostatniego dnia miesiąca trygon Wenus do Urana zaskoczy was nieoczekiwanym zawodowym zleceniem, w którym będziecie mogli wykazać się kreatywnością i oryginalnością, niektóre Strzelce niespodziewanie Amor ugodzi prosto w serce.

Mars w życzliwej Wadze jest bardzo słaby i wykazuje swoje najgorsze cechy, takie jak agresja i brak cierpliwości, w dniach od 7 do 12 października znajdzie się w napiętym aspekcie do nieustępliwego Plutona, będziecie walczyć do upadłego o pieniądze, które się wam należą, w związkach dojdzie do poważnych konfliktów. 12 października Mars opuści życzliwą Wagę i wejdzie do posępnego Skorpiona, nabierając mocy, nie jest to jednak dla was dobra wiadomość, bo w ciągu najbliższych 2 miesięcy możecie doświadczać nieprzyjemności ze strony osób, po których się tego nie spodziewacie. Między 12 do 15 października Mars utworzy harmonijny aspekt z Saturnem, może to oznaczać, że staniecie się skuteczni w sprawach związanych z nieruchomościami, uważajcie jednak na starsze osoby w rodzinie, bo nie będą wam przychylne. Od 26 do 30 października, w okolicach zaćmienia Księżyca, Merkury wraz z Marsem utworzą opozycję do Jowisza, ktoś może swoimi wypowiedziami skutecznie pozbawić was energii.

2 października Merkury w Pannie znajdzie się w opozycji do Neptuna w Rybach, obie planety są silne, trudno więc przewidzieć co zwycięży – rozsądek i twarda rzeczywistość czy złudne oczekiwania i marzenia, ale już następnego dnia Merkury znajdzie się w trygonie do potężnego Plutona, co pozwoli lepiej zrozumieć samego siebie, wykazać się asertywnością i zawalczyć o swoje. 5 października Merkury zawita do życzliwej Wagi, co wpłynie korzystnie na kontakty międzyludzkie, nabierzecie ochotę na spotkania z przyjaciółmi, ostrożność zachowajcie jedynie w dniach 20-22 października, gdy Merkury utworzy kwadraturę z Plutonem, bo rozliczenia finansowe, zwłaszcza w gronie przyjaciół, staną się kością niezgody. 22 października Merkury ponownie zmieni znak, wejdzie do znaku Skorpiona i utwory trygon z Saturnem, zaczniecie zbierać informacje, które powinny pozostać tajemnicą.

CzaroMarownik 2024 - z nim każdy dzień będzie magiczny!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *