Horoskop miesięczny na październik 2023 dla Koziorożca

Słońce w Wadze do 23 października skieruje energię na rozwój kariery, istotne przy tym okażą się relacje z przełożonymi oraz współpracownikami, które jeszcze do 12 października mogą generować konflikty, ze względu na pobyt pobudliwego Marsa w tym znaku. 14 października dojdzie do zaćmienia Słońca w Wadze, w najbliższym czasie możecie stracić szefów, co przełoży się na sytuację w pracy, powodując niepewność, niektóre Koziorożce zaczną starać się o awans, ale niewielu uda się go uzyskać. 20 października Merkury znajdzie się „w sercu” Słońca, pojawi się okazja, aby pokazać swój potencjał, wasz dorobek intelektualny zostanie zauważony przez przełożonych, to dobry dzień na rozmowę o awansie lub podwyżce. 23 października Słońce wkroczy do życzliwego Skorpiona, rozpoczynając miesiąc, w którym więcej uwagi poświęcicie przyjaciołom, dobrze poczujecie się w grupie osób podzielających wasze zainteresowania, zwłaszcza w dniach od 23 do 26 października, gdy Słonce znajdzie się harmonijnym aspekcie z Saturnem, władcą waszego znaku. 28 października dojdzie do zaćmienia Księżyca w znaku Byka, odbije się to na relacjach z dziećmi lub przyjaciółmi, twórcze lub artystyczne projekty, nad którymi ostatnio pracowaliście, okażą się trudne w realizacji, nieformalne romanse mogą przechodzić kryzys.

Wenus do 9 października tranzytuje rozrywkowego Lwa, przypominając ambitnym Koziorożcom, że nie samą pracą człowiek żyje, zachęcając do wrzucenia na luz i sprawienia sobie więcej przyjemności. 9 października Wenus zawita do życzliwej Panny, ale straci możliwość realizacji pełnego potencjału, w dodatku od razu, od 9 do 11 października znajdzie się w opozycji do wymagającego Saturna, staniecie się bardzo krytyczni w stosunku do osób, które kochacie i są dla was ważne, ale nadmierne oczekiwania ochłodzą wzajemne stosunki. Między 20 a 24 października natomiast trygon Wenus do Jowisza poprawi stosunki w relacjach, powoli zrealizować, a przynajmniej zaplanować, podróże zagraniczne, studentom egzaminy pójdą jak z płatka. Ostatniego dnia miesiąca trygon Wenus do nieprzewidywalnego Urana przyniesie niespodziewany romans lub flirt z osobą niebanalną, obdarzoną wieloma talentami.

Mars w dniach od 7 do 12 października utworzy napięty aspekt z Plutonem w waszym znaku, poczujecie się zaatakowani i odpłacicie „pięknym za nadobne”, to aspekt nieprzejednanej walki, w której nie ma zwycięzców. 12 października Mars opuści znak Wagi, w którym czuł się mało komfortowo i wejdzie do życzliwego Skorpiona, w którym może wykazać cały swój potencjał, stosunki z przyjaciółmi oraz osobami podzielającymi wasze zainteresowania, nabiorą intensywności, zwłaszcza między 12 a 15 października, kiedy Mars utworzy harmonijny aspekt z Saturnem, władcą waszego znaku. Między 26 a 30 października, w okresie zaćmienia Księżyca Merkury wraz z Marsem znajdą się w opozycji do Jowisza, próba ratowania przyjaciela od popełnienia błędu spali na panewce.

CzaroMarownik 2024 - z nim każdy dzień będzie magiczny!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *