Horoskop miesięczny na październik 2022 dla Wagi

Słońce w waszym znaku przebywa do 23 października, taka okazja zdarza się raz w roku, warto więc wykorzystać jego energię na rozwój osobisty i nawiązanie satysfakcjonujących związków, zwłaszcza że Słońcu towarzyszy Wenus, wasza dobrotliwa władczyni. 9 października pełnia Księżyca w przeciwległym Baranie stanie się okazją do określenia swoich potrzeb i oczekiwań, jakie macie w stosunku do partnerstwa. 

Dni między 9 a 13 października okażą się korzystne dla utrwalenia związków i nadanie im bardziej formalnego charakteru, w czym pomoże trygon do stabilizującego Saturna, pojawią się jednak wątpliwości, ponieważ Saturn tworzy napięty aspekt z buntowniczym Uranem, dążącym do wolności i niezależności – pojawi się dylemat typu „nie można jednocześnie mieć i jeść ciastka”, należy dokonać wyboru, który wiąże się z rezygnacją z innych możliwości. Do konfliktu interesów dojdzie między 16 a 23 października, kiedy Słońce wraz z Wenus utworzą z jednej strony korzystny aspekt z aktywnym Marsem, z drugiej natomiast napięty z wymagającym Plutonem – ktoś z rodziny może zastosować presję i zmusić was do działania niezgodnego z waszymi zasadami. Dyskusjom nie będzie końca, zwłaszcza że dołączą do tego silne emocje. 

23 października Słońce wraz z Wenus w koniunkcji opuści wasz znak i obie planety wkroczą do Skorpiona, kierując waszą uwagę na zasoby finansowe oraz poczucie własnej wartości – niestety, Wenus jest w tym znaku mocno osłabiona, będziecie więc zmuszeni przystosować się wymagań innych. 25 października dojdzie do nowiu Księżyca w Skorpionie, ostatni tydzień miesiąca może niektóre wrażliwe Wagi wprawić w jesienną depresję, zwłaszcza że nastrój dyktować będzie zbliżające się Święto Zmarłych. 29 października Jowisz, planeta dobrobytu i obfitości, wycofa się z przeciwległego Barana i przez ponad dwa miesiące przebywać będzie ponownie w uczuciowych Rybach, zanim na dłużej powróci do Barana, oferując szansę na korzystne związki.

Wenus w waszym znaku towarzyszy Słońcu do 23 października, to wyjątkowa okazja na wykorzystanie pozytywnych energii połączonych planet. W życiu niektórych Wag pojawi się miłość, ale prawdziwe szczęście nadejdzie, kiedy szczerym uczuciem obdarzycie samych siebie. Od 11 do 23 października Wenus utworzy szereg aspektów – najpierw znajdzie się w trygonie z Saturnem, co pozwoli określić swoje granice, następnie w koniunkcji ze Słońcem utworzy sprzeczne aspekty z Marsem i Plutonem, co rozpali uczucia i rozbudzi namiętność, niektóre Wagi zrobią wszystko, aby zdobyć osobę, na której im zależy, pokonując przeciwności i presję, jaką mogą wywierać na nich inni – będziecie mieć siłę i motywację, aby doprowadzić do zmian zgodnych z waszą wolą. Sytuacja zmieni się po 23 października, kiedy Wenus wraz ze Słońcem opuszczą wasz znak i znajdą się w Skorpionie, ponieważ Wenus w tym znaku jest na wygnaniu i nie może rozwinąć pełni swoich możliwości, ostatni tydzień miesiąca podkopie więc pewność siebie, zwłaszcza że zwiększą się wydatki i zacznie brakować pieniędzy na osobiste potrzeby.

Mars w życzliwych Bliźniętach w pierwszych dniach miesiąca znajdzie się w korzystnym aspekcie ze stabilizującym Saturnem, staniecie się więc konsekwentni i skuteczni w wyrażaniu swoich opinii. Jednak między 9 a 16 października Mars utworzy napięty aspekt z Neptunem w Rybach, pojawią się nieporozumienia w kontaktach z podwładnymi i wykonawcami zleceń, zdrowie może zacząć szwankować i trudno będzie postawić jednoznaczną diagnozę. Między 16 a 20 października trygon Wenus do Marsa i kwadratura z Plutonem zaowocują wzrostem atrakcyjności, staniecie się pożądani, a wasze opinie spotkają się z zainteresowaniem otoczenia, jednocześnie spodziewajcie się ataków ze strony osób wyznających inne przekonania. 

Merkury w Pannie powróci do biegu prostego już  2- dnia dnia miesiąca, między 4 a 8 października utworzy trygon z Plutonem, pojawi się szansa, aby osiągnąć porozumienie z domownikami, którzy do tej pory deklarowali sprzeciw wobec waszych pomysłów. 11 października Merkury wejdzie do waszego znaku, łatwiej więc będzie podejmować konstruktywne decyzje, szczególnie dotyczące wzajemnych relacji w związkach, w czym pomoże opozycja z Jowiszem, przebywającym w przeciwległym Baranie. Między 21 a 23 października trygon Merkurego do Saturna ułatwi podjęcie decyzji związanych z legalizacją związku, natomiast od 25 do 28 października Merkury w aspektach z Marsem i Plutonem pozwoli przeprowadzić zamierzenia zgodnie z własnym sposobem myślenia.

Nowy Czwarty Wymiar już w sprzedaży! >>

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *