Horoskop miesięczny na październik 2022 dla Panny

Słońce w znaku Panny przebywa do 23 października kierując waszą uwagę na sprawy finansowe. 9 października, kiedy dojdzie do pełni Księżyca w Baranie, pojawią się okoliczności, które wzbudzą emocje, może to być niezaplanowana inwestycja lub większy wydatek, co podniesie ciśnienie. 

Między 9 a 13 października Słońce znajdzie się w korzystnym aspekcie z Saturnem, niektóre Panny niespodziewanie rozpoczną długotrwały projekt, który przyniesie niewielkie, ale stałe zyski w przyszłości, inne zaprowadzą rewolucyjne zmiany w pracy, ponieważ jednocześnie Saturn przez większość miesiąca tworzy napięty aspekt z nieprzewidywalnym Uranem, co wpłynie na przeorganizowanie dotychczasowych stabilnych zasad. 

Między 16 a 23 października Słońce znajdzie się w energetyzującym aspekcie z Marsem oraz w konfliktowej kwadraturze z przemocowym Plutonem, co zapowiada walkę na słowa i argumenty, która może zakończyć się przymusowym działaniem i koniecznością transformacji – towarzysząca Słońcu Wenus skłaniać będzie do kompromisu, ale nie w każdym przypadku będzie on możliwy do osiągnięcia. 

23 października Słońce i Wenus w koniunkcji opuszczą znak Wagi i wkroczą do życzliwego Skorpiona, uczucia się pogłębią, ale emocje mogą wziąć górę nad dążeniem do porozumienia. 25 października dojdzie do nowiu Księżyca w tym znaku, zrobi się nostalgicznie i melancholijnie w związku z porą roku i zbliżającym się Świętem Zmarłych. 29 października Jowisz wycofa się na parę miesięcy do przeciwległych Ryb, otrzymacie ponowną szansę, aby osiągnąć popularność.

Merkury w waszym znaku 2 października powróci do biegu prostego, co znacznie ułatwi wam życie, do 11 października macie czas na podejmowanie strategicznych decyzji, to najlepszy moment na wprowadzenie w życie swoich planów i zamierzeń. Od 4 do 8 października pozostaniecie pod wpływem trygonu Merkurego do Plutona, co wpłynie na głęboką transformację sposobu myślenia, szczególnie w odniesieniu do dzieci oraz twórczej działalności, inni zaczną się liczyć z waszym zdaniem. 11 października Merkury opuści wasz znak i wejdzie do Wagi, co wpłynie na sprawną komunikację w związkach oraz ułatwi negocjacje finansowe, zwłaszcza że od razu znajdzie się w opozycji z Jowiszem, pojawi się więc szansa na zdobycie dofinansowania lub kredytu. Między 21 a 23 października trygon Merkurego do Saturna pozwoli zaprowadzić w pracy ład tam, gdzie do tej pory panował chaos, natomiast od 25 do 28 października Merkury w trygonie do Marsa i w kwadraturze do Plutona zapowiada walkę na argumenty, którą macie szansę wygrać.

Wenus, tak jak Słońce, przebywa w Wadze do 23 października, warto ten czas wykorzystać na poprawę sytuacji finansowej, nie zabraknie wam ani chęci, ani energii, zwłaszcza między 11 a 23 października, kiedy Wenus najpierw utworzy trygon z wymagającym Saturnem, co pozwoli zażegnać objawy buntu, pojawiające się w pracy, następnie znajdzie się w koniunkcji ze Słońcem, tworząc korzystny aspekt z Marsem, natomiast napięty z Plutonem – wykażecie się charyzmą i konsekwencją w dążeniu do celu. Po 23 października, kiedy Wenus wraz ze Słońcem zawitają do życzliwego Skorpiona, staniecie się zdecydowani, ale podatni na zranienie, chrońcie więc swoje emocje.

Mars w Bliźniętach kieruje aktywność na przekonywanie innych do swoich zawodowych pomysłów, uważajcie jednak między 9 a 16 października, kiedy Mars znajdzie się w napiętym aspekcie ze zwodniczym Neptunem w przeciwległych Rybach, ktoś może was oszukać, trudno też będzie wytłumaczyć swoim partnerom biznesowym, na czym polega wasza taktyka. Między 16 a 20 października, kiedy Wenus utworzy trygon z Marsem i kwadraturę z Plutonem, powinniście się liczyć ze wzrostem namiętności, a co za tym idzie również zazdrości, szczególnie w związkach o niedługim stażu.

Nowy Czwarty Wymiar już w sprzedaży! >>

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *