Horoskop miesięczny na październik 2022 dla Skorpiona

Słońce w Wadze do 23 października jak zwykle o tej porze roku osłabia was energetycznie, dlatego warto w tym czasie jak najwięcej odpoczywać. Tym razem okaże się to trudne, bowiem Słońce tworzyć będzie szereg aspektów z Marsem i Plutonem, co wymusi intensywne działanie i wykazanie się asertywnością. 9 października dojdzie do pełni Księżyca w Baranie, co odbije się na waszym zdrowiu i wzbudzi emocje. Między 9 a 13 października trygon Słońca do Saturna skłoni do zaopiekowania się starszymi osobami w rodzinie, pozwoli też ustalić zasady, według których powinni postępować bliscy, rozwiązania okażą się rewolucyjne, ponieważ Saturn jednocześnie tworzy napięty aspekt z buntowniczym Uranem.  Od 16 do 23 października Słońce wraz z Wenus znajdą się w sprzecznych aspektach z Marsem i Plutonem, dwoma władcami waszego znaku, wykażecie się zdecydowaniem w działaniu, dokonacie inwestycji, które okażą się ryzykowne, dlatego warto pozostawić je w tajemnicy. 

23 października Słońce wraz z Wenus wkroczą do waszego znaku, odzyskacie energię, poczujecie się pewni siebie, w ciągu najbliższego miesiąca uda wam się zdobyć wszystko, o co staraliście się w ostatnim czasie. 25 października dojdzie do nowiu Księżyca w waszym znaku, w najbliższym czasie rozpoczniecie kolejny rozdział w życiu, pojawi się nowa miłość lub znajomość ważna dla przyszłości. 29 października Jowisz opuści znak Barana i wycofa się na parę miesięcy do życzliwych Ryb, powróci szansa na osiągnięcie spełnienia, miłości i rozwoju uczuć wyższych.

Mars w Bliźniętach na początku miesiąca utworzy trygon z ambitnym Saturnem, co sprzyja remontom oraz inwestycjom w nieruchomości, warto je w tym czasie omówić, aby spełniały wasze oczekiwania. Od 9 do 16 października kwadratura Marsa do Neptuna zawróci wam w głowie, dzieci mogą złapać trudną do zdiagnozowania infekcję lub działalność twórcza okaże się zbyt wymagająca i niejasna. Okres między 16 a 20 października pełen będzie skrytych namiętności i zazdrości ze względu na energetyzujące aspekty Słońca z Wenus do Marsa i Plutona.

Wenus wraz ze Słońcem do 23 przebywa w Wadze, zanim wejdzie do waszego znaku, będziecie w tym czasie ukrywać swoje prawdziwe uczucia, obawiając się zranienia – zupełnie niepotrzebnie, ponieważ planety zapewnią wam ostatecznie sukces w każdej sprawie. Od 11 do 23 października Wenus znajdzie się najpierw w trygonie z Saturnem, co pozwoli umocnić długotrwałe związki, a następnie wraz ze Słońcem utworzy aspekty z Marsem i Plutonem, co rozbudzi was uczuciowo i emocjonalnie. Po 23 października, kiedy Wenus zawita do waszego znaku, wasz magnetyzm wzrośnie, zaczniecie przyciągać do siebie osoby, nad którymi łatwo osiągnąć władzę, nie nadużywajcie jej, bo i tak łatwo wam będzie przeprowadzić swoja wolę.

Merkury w życzliwej Pannie już 2 października wyjdzie z retrogradacji, łatwiej wam będzie porozumieć się z przyjaciółmi oraz osobami podzielającymi wasze zainteresowania, zwłaszcza między 4 a 8 października, gdy Merkury znajdzie się w korzystnym aspekcie z Plutonem, władcą waszego znaku – wpadniecie na znakomite pomysły, wykażecie się spostrzegawczością i postawicie wnikliwe diagnozy. 11 października Merkury zmieni znak i wejdzie do Wagi, zaczniecie ukrywać swoje myśli i poglądy, zbierając sekretne informacje – okażą się istotne zwłaszcza między 21 a 23 października, kiedy Merkury ustawi się w trygonie do Saturna, pozwalając przeprowadzić konstruktywne zmiany w domu lub pracy oraz od 25 do 28 października, gdy utworzy sprzeczne aspekty z obydwoma władcami waszego znaku, czyli Marsem i Plutonem – wasze argumenty okażą się tak przekonujące, że przeprowadzicie swoją wolę, chociaż nie obejdzie się bez sprzeciwów.

Nowy Czwarty Wymiar już w sprzedaży! >>

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *