Horoskop miesięczny na październik 2022 dla Strzelca

Słońce w życzliwej Wadze przebywa do 23 października, co okaże się istotne dla rozwoju przyjaźni oraz działalności społecznej. 9 października pełnia Księżyca w Baranie uświadomi wam jasno na kim możecie polegać, zrozumiecie, który z przyjaciół rzeczywiście was wspiera, emocje też wzbudzą relacje w grupie osób podzielających wasze zainteresowania. Między 9 a 13 października Słońce utworzy korzystny aspekt z Saturnem, co umocni waszą pozycję w każdej grupie i związku, ludzie zaczną się z wami liczyć, jednak Saturn znajduje się w napiętym aspekcie z buntowniczym Uranem i wymusi zmiany, do których nie jesteście przygotowani – wiązać się to może z przepracowaniem i zmianą warunków pracy.  Od 16 do 23 października Słońce wraz z Wenus utworzą trygon z pobudliwym Marsem oraz kwadraturę z wymagającym Plutonem, co wpłynie znacząco na wasze finanse – pieniędzy może wam zabraknąć na rachunki i świadczenia, niektóre Strzelce zdecydują się na zaciągnięcie pożyczki lub skonsolidowanie kredytów.

23 października Słońce wraz z Wenus opuszczą przyjazną Wagę i wejdą do Skorpiona, rozpoczynając miesiąc, w którym zwykle czujecie się wyczerpani i pozbawieni energii. W ostatnim tygodniu miesiąca warto jak najwięcej odpoczywać, zwłaszcza że nów Księżyca w tym znaku, do którego dojdzie 25 października, oraz zbliżające się obchody Wszystkich Świętych i Święta Zmarłych nastroją was nostalgicznie i melancholijnie. 29 października Jowisz, dobroczynny władca waszego znaku, opuści życzliwego Barana i wycofa się na ponad dwa miesiące do Ryb, co ostatecznie okaże się dla was korzystne, bo poprawi relacje w rodzinie.

Wenus w życzliwej Wadze towarzyszy Słońcu do 23 października, co przełoży się na powodzenie wśród przyjaciół oraz poprawi relacje w związkach. Między 11 a 23 października Wenus utworzy szereg aspektów – najpierw trygon z Saturnem, co pozwoli zawrzeć długotrwałe przyjaźnie, korzystne dla waszej kariery, następnie znajdzie się w koniunkcji ze Słońcem, tworząc aspekty z pożądliwym Marsem oraz wymagającym Plutonem, będziecie mieć powodzenie, zaczniecie flirtować, w związkach zrobi się namiętnie, ale sytuacja finansowa wymagać będzie uwagi oraz większej kontroli. 23 października Wenus wraz ze Słońcem opuści przyjazną Wagę i razem wkroczą do Skorpiona, wasze samopoczucie się pogorszy, ponieważ Wenus w tym znaku jest bardzo słaba i podległa gwałtownym uczuciom, nad którymi trudno zapanować.

Mars w przeciwległych Bliźniętach stymuluje do aktywności w relacjach, partnerzy, zarówno osobiści, jak i biznesowi, nie dadzą wam spokoju – szczególną ostrożność zachowajcie między 9 a 16 października, kiedy Mars utworzy napiętą kwadraturę ze zwodniczym Neptunem, będziecie narażeni na oszustwa i manipulacje, nawet ktoś z rodziny może okazać się nieszczery, kreatywna twórczość napotka nieprzewidziane trudności ze strony osób trzecich. Od 16 do 20 października trygon Marsa z Wenus przyczyni się do wzrostu namiętności w związkach, wolne Strzelce znajdą miłość wśród przyjaciół lub w grupie osób, z którymi łączą ich wspólne zainteresowania.

Merkury w Pannie powróci do biegu prostego już 2 października, łatwiej będzie podejmować decyzje zawodowe bez obawy, ze ktoś się wycofa z projektu, kontraktu lub zamówienia. Między 4 a 8 października, gdy Merkury utworzy korzystny aspekt z Plutonem, macie szanse wykazać się przenikliwością i właściwym podejściem do zarządzania pieniędzmi. 11 października Merkury opuści Pannę i wejdzie do życzliwej Wagi, kontakty z przyjaciółmi znacznie się ożywią i umocnią, szczególnie między 21 a 23 października, kiedy Merkury znajdzie się w trygonie ze stabilizującym Saturnem. Natomiast od 25 do 28 października Merkury w trygonie do Marsa i w kwadraturze do Plutona pozwoli z łatwością zagłębić się w meandry ludzkiej psychiki.

Nowy Czwarty Wymiar już w sprzedaży! >>