Horoskop miesięczny na marzec 2022 dla Wodnika

Słońce w znaku Ryb do 20 marca skieruje uwagę na stan posiadania, 3 marca dojdzie do nowiu Księżyca w koniunkcji z Jowiszem i w sekstylu do Urana, władającego waszym znakiem, zapowiada to początek znakomitej finansowej passy, pieniądze pojawią się z każdej strony, niektóre Wodniki mogą się wręcz wzbogacić, powiedzie się zakup nieruchomości, śmiało możecie też planować wyjazdy zagraniczne.

Pod dobroczynnym wpływem koniunkcji Słońca z Jowiszem pozostaniecie przez cały pierwszy tydzień miesiąca, między 11 a 15 marca natomiast Słońce połączy się z Neptunem, co okaże się korzystne przede wszystkim dla osób twórczych, zaangażowanych w działalność artystyczna lub charytatywną, chętnie podzielicie się swoimi dobrami z bardziej potrzebującymi, aspekt może okazać się jednak zgubny dla Wodników z tendencjami do uzależnień. 18 marca dojdzie do pełni Księżyca w znaku Panny, co wzbudzi emocje związane ze stanem posiadania, natomiast sekstyl Słońca do Plutona w dniach 16 – 20 marca doda wam sił i wzmocni poczucie własnej wartości. 20 marca Słońce wkroczy do życzliwego Barana, staniecie się bardziej mobilni, energia pójdzie w kierunku przekazywania wiedzy.

Do 6 marca targać wami będą skryte namiętności, na co będzie miała wpływ koniunkcja trzech szalenie emocjonalnych planet – miłosnej Wenus, pożądliwego Marsa i zaborczego Plutona, jest to aspekt namiętności „na śmierć i życie”, w której jest miejsce zarówno na miłość, jak i nienawiść. Niektóre Wodniki ukrywać będą silne emocje i lęki wywołane eskalacją przemocy na Ukrainie. 6 marca Wenus i Mars w miłosnym uścisku wejdą do waszego znaku, dacie więc wyraz swoim głęboko skrywanym uczuciom, koniunkcja zacznie rozluźniać się dopiero po 9 marca, jednak pobyt obydwu planet w waszym znaku przyczyni się do wzrostu popularności i powodzenia.  Między 17 a 25 marca obie planety okażą się bardzo aktywne, tworząc napięte aspekty z Uranem, możecie nie wytrzymać presji i wejść w konflikt z domownikami, starajcie się panować nad emocjami, bo będziecie mieć tendencję do przekraczania granic. W ostatnich dniach miesiąca koniunkcja Wenus z Saturnem w waszym znaku może przejściowo obniżyć nastrój, miłosne i artystyczne plany trzeba będzie na chwilę odłożyć.

2 marca w waszym znaku dojdzie do koniunkcji Merkurego z Saturnem, warto się zdyscyplinować i skupić na tym, co najważniejsze dla waszej przyszłości, to dobry moment na podejmowanie strategicznych decyzji, mających wpływ na rozwój kariery, ponieważ po 10 marca, kiedy Merkury opuści wasz znak i wejdzie do Ryb, straci wiele ze swojej mocy. W okresie od 10 do 27 marca, podczas tranzytu Merkurego przez znak Ryb, myślenie zostanie zdominowane przez uczucia, emocje oraz rozbudowaną wyobraźnię, najbardziej skorzystają na tym twórcy i artyści oraz osoby zajmujące się działalnością charytatywną lub pracą w szpitalach, pozostali mogą pogubić się w szczegółach, zwłaszcza przy transakcjach finansowych.

Między 19 a 22 marca, podczas koniunkcji Merkurego z Jowiszem, możecie spodziewać się znacznych zysków, niektóre Wodniki otrzymają pieniądze z zagranicy, natomiast od 23 do 25 marca, kiedy Merkury znajdzie się w kontakcie z Neptunem, unikajcie większych zakupów i przepływów pieniężnych, pilnujcie portfela, bo środki mogą trafić na inne konto lub gdzieś się zagubić w przestrzeni wirtualnej. 27 marca Merkury wejdzie do życzliwego znaku Barana, zaczniecie więc myśleć szybciej i bardziej pragmatycznie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *