Horoskop miesięczny na marzec 2022 dla Ryb

To będzie zdecydowanie wasz miesiąc i chociaż nie obejdzie się bez stresów, okaże się jednym z najważniejszych w ciągu ostatnich lat. Słońce w waszym znaku przebywa do 20 marca, wykorzystajcie ten czas na rozpoczęcie ważnych przedsięwzięć, bo już 2 marca dojdzie do nowiu Księżyca w koniunkcji z Jowiszem w waszym znaku, w dodatku w korzystnym aspekcie do Urana w Byku – w pierwszym tygodniu miesiąca możecie się wzbogacić, wyjechać za granicę, osiągnąć popularność i powodzenie praktycznie w każdej dziedzinie, o jakiej zamarzycie. W waszym znaku przebywa Słońce, które utworzy koniunkcję z obydwoma władcami znaku – najpierw z Jowiszem a następnie między 11 a 15 marca z Neptunem, to są aspekty spełnionych marzeń.

Wrażliwi i ofiarni, skłonni do udzielenia pomocy wszystkim potrzebującym przedstawiciele znaku Ryb, otrzymają szansę również w tej dziedzinie, wiele osób zaangażuje się w działalność na rzecz uciekinierów z objętej wojną Ukrainy, ale tym razem wasza pomoc zostanie zauważona i doceniona. 18 marca dojdzie do pełni Księżyca w przeciwległym znaku Panny, co wzbudzi emocje i wpłynie na relacje partnerskie. Od 16 do 20 marca sekstyl Słońca do Plutona obdarzy was mocą, okażecie się dobrymi przyjaciółmi, gotowymi udzielić wsparcia potrzebującym. 20 marca Słońce opuści wasz znak i wejdzie do Barana, uwaga powędruje w kierunku zabezpieczenia sytuacji finansowej.

Wenus w towarzystwie Marsa do 6 marca tranzytuje znak życzliwego Koziorożca, tworząc koniunkcję z transformującym Plutonem, niektórzy przyjaciele wykażą się pasją i zaangażowaniem w sprawy społeczne, taka konfiguracje jest wyrazem konfliktu i walki o priorytety, co wyraźnie widać w sytuacji przyjaznej Ukrainy, narażonej na bezprecedensowy agresywny atak Rosji.

6 marca Mars i Wenus opuszczą życzliwego Koziorożca i wejdą do Wodnika, swoje sprzeczne emocje zaczniecie ukrywać, nie chcąc narazić się na ataki osób, które was nie rozumieją, nie uchroni was to jednak od konfliktu, szczególnie między 17 a 25 marca, kiedy obydwie planety utworzą pełną napięcia kwadraturę z rewolucyjnym Uranem. Od 26 do 30 marca koniunkcja Wenus z Saturnem sprawi, że poczujecie się trochę samotni i odizolowani od otoczenia.

Merkury do 10 marca przebywa w znaku Wodnika, nie wszystkie wasze myśli i przekonania zyskają popularność, zwłaszcza w pierwszych dniach miesiąca, kiedy Merkury znajdzie się w koniunkcji z poważnym Saturnem, dopiero między 10 a 27 marca, tranzytując wasz znak, ułatwi skorzystanie z zasobów intuicji i wyobraźni. Od 16 do 22 marca koniunkcja Merkurego z Jowiszem zaowocuje dobrymi pomysłami, związanymi z edukacją, podróżami zagranicznymi, publikacjami oraz działalnością charytatywną, natomiast między 23 a 25 marca, gdy Merkury zawędruje do Neptuna, zaczniecie myśleć mało realistycznie, kierując się wyobrażeniami i nierealistycznymi oczekiwaniami, zamiast logicznymi przesłankami. Po 27 marca, kiedy Merkury zawita do znaku Barana, zaczniecie myśleć głównie o sposobach zdobycia dodatkowych pieniędzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.