Horoskop miesięczny na marzec 2022 dla Koziorożca

Słońce przebywa w życzliwych Rybach do 20 marca, kierując energię na mobilność i przekaz informacji, już 2 marca dojdzie do nowiu Księżyca w korzystnej konfiguracji z Jowiszem i Uranem, zaczniecie zwracać uwagę na sprawy, które do tej pory was nie interesowały, niektóre Koziorożce zaangażują się w pomoc dzieciom, inne zaczną wykorzystywać swoją kreatywność, wiedzę i umiejętności, aby podnieść kwalifikacje lub uczynić coś pożytecznego. Pod wpływem koniunkcji Słońca z Jowiszem w Rybach pozostaniecie przez cały pierwszy tydzień miesiąca, co okaże się oświecające, również w dniach od 11 do 15 marca, gdy Słońce utworzy koniunkcję z mediumicznym Neptunem, niektóre osoby wejdą na drogę rozwoju osobistego i duchowego, uważajcie tylko w tym czasie na drogach, bo możecie się pogubić.

Działalność charytatywna wzbudzi ogromne emocje w okolicach 18 marca, gdy dojdzie do pełni Księżyca w przyjaznej Pannie, będziecie dokładnie wiedzieli co należy robić. Od 16 do 20 marca sekstyl Słońca do Plutona w waszym znaku wyzwoli niewyczerpane zasoby energii, wzmocni jednak nastrój bojowy. 20 marca Słońce opuści znak Ryb i wkroczy do inspirującego Barana, rozpoczynając miesiąc, w którym uwaga powędruje w kierunku spraw rodzinnych i zawodowych.

Do 6 marca Wenus i Mars wspólnie tranzytują wasz znak, 3 marca utworzą koniunkcję z potężnym Plutonem, to, co wydawało się do tej pory pożądaniem okaże się zaledwie namiastką prawdziwej zaborczej i zazdrosnej namiętności, tak w każdym razie odczują to zakochane Koziorożce, pozostałe osoby odnajdą w sobie głębokie pokłady gniewu, złości a nawet agresji, głównie w kontekście wojny na Ukrainie, która zburzyła wyobrażenie o pokojowym współżyciu w cywilizowanym świecie. 6 marca obydwie planety opuszczą wasz znak, ale pozostaną w koniunkcji, sprawy osobiste zejdą na dalszy plan, w ruch pójdzie obrót pieniędzmi, jak tylko się pojawią zostaną wydane na bieżące potrzeby, szczególnie w okresie między 17 a 25 marca, podczas kwadratury najpierw Wenus a następnie Marsa, uruchomicie wszystkie rezerwy, gotowi przeznaczyć je na sprawy związane z twórczością, kreatywnością i potrzebami dzieci, wywoła to sporo stresów pod koniec miesiąca, kiedy Wenus znajdzie się w koniunkcji z ograniczającym Saturnem – w końcu może okazać się, że zostaliście z niczym.

2 marca Merkury w Wodniku utworzy koniunkcję z Saturnem, władającym waszym znakiem, niektóre Koziorożce poczują się mocno ograniczone w sprawach finansowych, wrażenie to jednak szybko minie, pozwoli natomiast zaplanować domowy budżet, do 10 marca wykorzystajcie czas, kiedy Merkury jest mocny, bo potem przejdzie do Ryb, w których jest bardzo słaby, trudniej więc będzie rozeznać się w sytuacji, zaczniecie myśleć i działać pod wpływem emocji a to nie jest korzystne dla racjonalnego podejmowania decyzji.

Między 16 a 18 marca, kiedy Merkury utworzy sekstylu z nieprzewidywalnym Uranem, możecie znaleźć się w sytuacji, w której warto polegać na intuicji i wyobraźni. Koniunkcja Merkurego z Jowiszem między 19 a 22 marca wpłynie na większą mobilność, będziecie dużo podróżować lub dzielić się zdobytą wiedzą, natomiast koniunkcja Merkurego z Neptunem, do której dojdzie 24 marca, sprawi, że nic co usłyszycie nie okaże się prawdą, weźcie więc poprawkę na otrzymywane wiadomości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *