Horoskop miesięczny na marzec 2021 dla Raka

Słońce w przyjaznych Rybach pozostanie do 20 marca, kierując uwagę na sprawy duchowe i artystyczne, zdobywanie nowych umiejętności, rozwój kontaktów międzynarodowych. Staniecie się jeszcze bardziej wrażliwi i skłonni do empatii, wolne Raki otworzą się na miłość, która może pojawić się z dnia na dzień i osiągnąć spełnienie między 9 a 15 marca, gdy Słońce i Wenus znajdą się w koniunkcji z Neptunem, a 13 marca dojdzie do nowiu Księżyca w romantycznych Rybach. Dla osób w związkach może to być początek wspólnej drogi do realizacji marzeń, artyści mają szansę na błogosławieństwo Muz, intuicja podpowie wam, jaką drogę wybrać oraz co warto wiedzieć, aby osiągnąć twórcze cele.

Gdy między 15 a 20 marca najpierw Słońce a potem Wenus znajdą się w sekstylu z Plutonem, przebywającym w przeciwległym znaku Koziorożca, otrzymacie szansę, aby wyjaśnić wszystkie bolesne sprawy i oczyścić atmosferę w związkach miłości. Niektóre Raki postanowią uporządkować sprawy spadkowe, inne zawalczą o urzędowe dofinansowanie. Po 20 marca, kiedy Słońce przejdzie do znaku Barana, odzyskacie energię i skupicie się na karierze, szansa na umocnienie zawodowej pozycji pojawi się w ostatnich dniach marca, gdy Słońce utworzy sekstyl ze stabilizującym Saturnem.

Wenus do 21 marca tranzytuje życzliwy znak Ryb, co jest dla Raków niezwykle korzystne i zapala zielone światło dla spraw serca. Już w pierwszych dniach miesiąca, kiedy 3 marca Wenus znajdzie się w sekstylu z nieprzewidywalnym Uranem, macie szansę poznać miłość swego życia na spotkaniu towarzyskim lub okaże się, że ktoś z przyjaciół darzy was znacznie bardziej gorącym uczuciem. Romans okaże się gorący i namiętny, a po 21 marca, kiedy Wenus przesunie się do Barana i utworzy koniunkcję ze Słońcem, niektóre Raki mogą całkiem stracić głowę. Dodatkowo, pełnia Księżyca w znaku Wagi, do której dojdzie 28 marca, wzbudzi wiele emocji i okaże się kluczowa dla trwałości związku. Kiedy w ostatnich dniach miesiąca Wenus znajdzie się w sekstylu z Saturnem, macie szansę umocnić to, co was łączy lub nadal szukać związku, który spełni wszystkie wasze oczekiwania.

Merkury do 16 marca przebywa w rewolucyjnym Wodniku, w którym dobrze się czuje, macie więc szansę w pierwszej połowie miesiąca podjąć właściwe decyzje, dotyczące wspólnego majątku i dokonać trafnych inwestycji. Szczególnie na początku miesiąca, gdy 5 marca Merkury znajdzie się w koniunkcji z dobrotliwym Jowiszem, macie szansę na wzbogacenie, wypłatę świadczeń a nawet uzyskanie spadku. Po 16 marca Merkury znajdzie się w Rybach, w których jest słaby, ale jest to znak wam życzliwy, więc możecie liczyć na natchnienie i podszepty intuicji w ważnych sprawach, zwłaszcza uczuciowych. Między 21 a 25 marca Merkury w zmiennych aspektach z Marsem i Uranem może sprawić, że jakieś nieopatrznie wypowiedziane słowo zniszczy przyjaźń budowaną latami.

Mars od 4 marca przebywa w znaku Bliźniąt, uważajcie więc, aby nie narazić się komuś, kto tylko udaje życzliwość, bo może zniszczyć wam opinię.

CzaroMarownik 2021 - kultowy kalendarz księżycowy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *