Horoskop miesięczny na marzec 2021 dla Bliźniąt

Do 20 marca Słońce przebywa w znaku Ryb, kierując uwagę na sprawy zawodowe oraz rodzinne, sprzyja też duchowym poszukiwaniom i działalności charytatywnej. Między 9 a 15 marca najpierw Słońce, a potem Wenus znajdą się w koniunkcji z Neptunem. Nów Księżyca w Rybach, do którego dojdzie 13 marca, zapowiada więc początek przedsięwzięć zgodnych z waszymi zamiłowaniami. Szczególnie korzystny okaże się ten układ dla artystów, zwłaszcza muzyków, ale także wszelkiego rodzaju twórców lub osób zajmujących się zawodowo tworzeniem iluzji, takich jak film, fotografia czy teatr.

Głęboka transformacja czeka was między 15 a 20 marca, gdy zarówno Słońce, jak i Wenus znajdą się w sekstylu z potężnym Plutonem. Po 20 marca, kiedy Słońce znajdzie się w życzliwym znaku Barana, otworzycie się na kontakty towarzyskie, rozwój przyjaźni i działalność społeczną. Pełnia Księżyca w życzliwej Wadze, do której dojdzie 28 marca, zapowiada emocje w związkach przyjaźni. W ostatnich dniach marca, gdy Słońce znajdzie się w sekstylu z Saturnem, nadejdzie czas na rozpoczęcie długofalowej nauki, niektóre Bliźnięta nawiążą kontakt z instytucją, zajmującą się ochroną prawną.

Merkury, władca waszego znaku, do 16 marca przebywa w życzliwym znaku Wodnika, w którym jest wywyższony, więc czuje się tam znakomicie – wykorzystajcie ten czas na naukę, zdobywanie wiedzy, podnoszenie kwalifikacji, bo taka okazja prędko się nie powtórzy. Szczególnie dobre chwile i szanse warte wykorzystania nadejdą już w pierwszym tygodniu miesiąca, ponieważ 5 marca dojdzie do ścisłej koniunkcji Merkurego ze szczodrym Jowiszem, co zwykle dobrze wróży podróżom, kontaktom międzynarodowym i nauczaniu. Po 16 marca nie będzie już tak różowo, bo Merkury przejdzie do znaku Ryb, a jest to dla niego miejsce wyjątkowo mało korzystne, przysłużyć się jednak może osobom medytującym oraz artystom i twórcom, szczególnie między 21 a 25 marca, gdy znajdzie się z jednej strony w inspirującym aspekcie z błyskotliwym Uranem, z drugiej w napiętej kwadraturze z agresywnym Marsem w waszym znaku. Pilnujcie się, aby nierozważnym zachowaniem lub zbyt obcesowym komentarzem nie sprawić komuś przykrości, bo możecie wprowadzić rozdźwięk i konflikt w prawdziwą przyjaźń.

Mars już 4 marca wkroczy do waszego znaku, staniecie się więc znacznie bardziej aktywni i wygadani, skłonni do ostrych i bezkompromisowych opinii. Między 20 a 24 marca trygon Marsa do Saturna pozwoli umocnić zawodową pozycję lub nawiązać długotrwałą współpracę.

Wenus do 21 marca przebywa w romantycznych Rybach, przypominając o potrzebie zrobienia czegoś dla innych, a także wzbudzając chęć dzielenia się miłością i pozytywną energią. W okolicach 3 marca, gdy Wenus znajdzie się w sekstylu z rewolucyjnym Uranem, niektóre Bliźnięta zostaną ugodzone w samo serce strzałą Amora, ale utrzymają swe uczucia w tajemnicy. Po 21 marca, gdy Wenus przejdzie do znaku przyjaznego Barana i utworzy koniunkcję ze Słońcem, emocje zostaną wzmocnione i osiągną swoje apogeum w okolicach 28 marca, podczas pełni Księżyca w znaku Wagi.

CzaroMarownik 2021 - kultowy kalendarz księżycowy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *