Horoskop miesięczny na marzec 2021 dla Byka

Słońce w życzliwym znaku Ryb przebywa do 20 marca, kierując uwagę na życie towarzyskie, kontakty z przyjaciółmi oraz osobami, z którymi łączą was wspólne zainteresowania. Najkorzystniejsze dla rozwoju duchowego, artystycznej działalności oraz wszelkiego rodzaju tworzenia okażą się dni między 9 a 15 marca, ponieważ zarówno Słońce, jak i Wenus, władczyni waszego znaku, znajdą się w koniunkcji z Neptunem, i w tej konfiguracji dojdzie 13 marca do nowiu Księżyca w znaku mistycznych Ryb. Okres ten okaże się też znaczący dla osób, szukających duchowego partnera, ze zwykłej przyjaźni ma szansę rozwinąć się prawdziwa miłość.

Również  zakochanym układ planet obiecuje romantyczne przeżycia, do czułych i platonicznych uczuć dołączy namiętność, kiedy między 15 a 20 marca znajdziecie się pod wpływem sekstylu zarówno Słońca, jaki i Wenus do Plutona. 20 marca Słońce opuści przyjazny znak Ryb i wkroczy do Barana, możecie się poczuć, jakby ktoś wypuścił z was powietrze. Najbliższy miesiąc prawdopodobnie osłabi was energetycznie, starajcie się więc zwolnić, wrzucić na luz i jak najwięcej odpoczywać. Na przełomie marca i kwietnia sekstyl Słońca do Saturna przyniesie szansę na długotrwałą zawodową współpracę.

Wenus, władczyni waszego znaku, do 21 marca przebywa w życzliwych Rybach, gdzie czuje się fantastycznie, warto ten czas wykorzystać na działalność artystyczną oraz rozwój duchowy. Już w pierwszych dniach miesiąca, między 2 a 4 marca, Wenus znajdzie się korzystnym aspekcie z nieprzewidywalnym Uranem, przebywającym w waszym znaku, możecie więc nagle i niespodziewanie zakochać się w osobie stanowiącej przeciwieństwo waszych oczekiwań lub ktoś z grona przyjaciół wyzna wam miłość w sposób zaskakujący. Gdy 21 marca Wenus znajdzie się w znaku Barana, w którym jest „na wygnaniu”, straci dużo ze swojej mocy, ale koniunkcja ze Słońcem w czasie pełni  Księżyca w Wadze, do której dojdzie 28 marca,  pozwoli zamanifestować skrywane do tej pory uczucia w sposób bezpośredni i asertywny.

Mars opuści wasz znak i wkroczy do Bliźniąt już 4 marca, przestaniecie się więc tak śpieszyć i stresować, aktywność natomiast skierujecie na przekazywanie innym swojej wiedzy, doświadczenia i szeroko pojętą promocję swojej osoby, nie zapomnicie też zadbać o finansowe zasoby. Między 20 a 24 marca trygon Marsa do Saturna pozwoli wykazać się zawodowym profesjonalizmem.

5 marca Merkury w znaku Wodnika utworzy koniunkcję z dobroczynnym Jowiszem, spodziewajcie się między 3 a 7 marca dobrych wiadomości, może pojawić się jakaś zawodowa szansa. 16 marca Merkury zmieni znak, wkroczy do przyjaznych Ryb, kierując myśli na sprawy związane z twórczością, duchowością oraz opieką nad słabszymi. Między 21 a 25 marca Merkury w sekstylu do Urana i w kwadraturze z Marsem może wywołać niepotrzebny pośpiech, starajcie się zachować spokój, aby nie stracić okazji na finansowe zyski.

CzaroMarownik 2021 - kultowy kalendarz księżycowy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *