Horoskop miesięczny na maj 2022 dla Strzelca

 Słońce w znaku Byka przebywa do 21 maja, kierując uwagę na warunki pracy oraz sprawy zdrowia, dobór odpowiedniej diety i sposobu odżywiania, pierwsza dekada miesiąca przyniesie wiele nieprzewidzianych zmian w tej dziedzinie – już 1 maja pozostaniecie pod wpływem zaćmienia Słońca w bliskości rewolucyjnego Urana w sekstylu do Marsa, niektóre  Strzelce będą chciały uwolnić się od ograniczeń związanych ze zbyt restrykcyjną dietą, inne postanowią pracować na własną rękę, przyszłość pokaże, że nie przyjdzie to wszystko zbyt łatwo i trzeba będzie ponieść konsekwencje podjętych decyzji.

Pierwszy tydzień maja to także wpływ, jaki przyniesie sekstyl Jowisza do Plutona, aspekt głębokiej transformacji związanej ze zmianą światopoglądu. Niektóre Strzelce zaangażowane w pomoc uchodźcom z Ukrainy zmierzą się z wyzwaniami i przemianami, jakie zaszły w nich samych. 11 maja nastąpi duża zmiana – Jowisz, władca waszego znaku, opuści romantyczne Ryby i wejdzie do życzliwego Barana, w którym pozostanie do 29 października, otworzy was na twórczą działalność i przyniesie profity związane z realizacją ambitnych planów.

Od 13 do 17 maja Słońce znajdzie się w napiętym aspekcie z ograniczającym Saturnem i w sekstylu do iluzorycznego Neptuna, mogą pojawić się problemy zdrowotne lub trzeba będzie się kimś zaopiekować. Między 17 a 21 maja natomiast trygon Słońca z Plutonem ułatwi spłatę finansowych zobowiązań. 21 maja Słońce opuści znak Byka i wkroczy do przeciwległych Bliźniąt, kierując uwagę na sprawy partnerskie i relacje międzyludzkie. Od 21 do 15 maja sekstyl Słońca do Jowisza przyniesie sukcesy towarzyskie i międzynarodowe, wykorzystajcie szansę, jaka się przed wami pojawi.

1 maja koniunkcja Wenus z Jowiszem w sekstylu do Plutona skłoni do większych niż zwykle wydatków, sprawią wam one jednak sporo radości. Następnego dnia Wenus wejdzie do życzliwego znaku Barana, inspirując do działalności na polu twórczym i artystycznym, chętnie też nawiążecie niezobowiązujący romans.  Od 4 do 8 maja Wenus w korzystnym aspekcie z Merkurym ułatwi nawiązanie interesujących znajomości z osobami podzielającymi wasze hobby. Między 22 a 28 maja aspekty Wenus z Saturnem i Plutonem wprowadzą ograniczenia i napięcia zarówno w sferze osobistej, jak i finansowej. 28 maja Wenus opuści życzliwy znak Barana i wejdzie do Byka, w którym jest mocna, bo nim włada, niektóre Strzelce odczują wzrost apetytu, zapragniecie słodkości i przyjemności, uważajcie, bo łatwo będzie przytyć.

Mars tranzytuje znak Ryb do 25 maja, wprowadzając chaos i nieporozumienia w stosunki rodzinne, zwłaszcza między 13 a 17 maja, gdy Mars utworzy koniunkcje z natchnionym Neptunem. Od 20 do 25 maja Mars w sekstylu do Plutona da wam silną motywację do pozbycia się długów i zobowiązań zarówno finansowych, jak i osobistych wobec osób, które pozbawiają was poczucia własnej wartości. 25 maja Mars zmieni znak i wtargnie do życzliwego Barana, w którym jest mocny, bo nim włada, zaczniecie się więcej ruszać, nabierzecie chęci do działania, aby sprawić sobie jak najwięcej przyjemności.

Merkury w przeciwległych Bliźniętach pozostanie do 23 maja, ale jego wpływ będzie najbardziej korzystny do 11 maja, dopóki biegnie ruchem prostym, nawiążecie mnóstwo ciekawych znajomości, będziecie wygadani i otwarci na nowe doświadczenia. 11 maja Merkury wejdzie w retrogradację i będzie się cofał do 3 czerwca, do waszego życia powrócą osoby, z którymi dawno straciliście kontakt, szczególnie między 17 a 22 maja, kiedy Merkury utworzy korzystny aspekt z Jowiszem, bądźcie ostrożni jednak przy podpisywaniu umów, poczekajcie aż Merkury ponownie ruszy do przodu. 23 maja Merkury wycofa się do Byka, między 24 a 28 maja utworzy trygon do Plutona, nastąpi radykalna zmiana w sposobie myślenia.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *