Horoskop miesięczny na maj 2022 dla Barana

Miesiąc rozpocznie się wpływem częściowego zaćmienia Słońca w znaku Byka, co jest wskazaniem do wykazania się ostrożnością w najbliższych tygodniach w kwestiach finansowych. Słońce pozostanie w znaku Byka do 21 maja, kierując uwagę na poprawę finansów i wzrost poczucia własnej wartości, wspaniały czas czeka was po 11 maja, kiedy dobroczynny Jowisz wkroczy do Barana i pozostanie w nim do 29 października, korzyści płynące z pobytu tej planety w waszym znaku zdarzają się raz na 12 lat.

W pierwszej dekadzie maja znajdziecie się pod wpływem konfiguracji mającej wpływ na wasze finanse – koniunkcja Słońca z Uranem w sekstylu do Marsa spowoduje rewolucję, w wyniku której możecie bardzo dużo zyskać lub stracić, wszystko zależy od tego, do jakiego stopnia uda się wam wykorzystać okazję, unikając zagrożeń, jakie przynieść może zbyt impulsywna lub błędna ocena sytuacji. Jednocześnie w tym samym czasie, szczególnie od 2 do 5 maja, Jowisz w sekstylu do potężnego Plutona przyniesie zawodowe wyzwania, które mogą obdarzyć was władzą, jeśli mądrze z niej skorzystacie macie szansę na spore sukcesy, Jowisz jednak powiększa wszystko, czego się dotknie i wymaga etycznego podejścia, pozostańcie więc uważni, aby za sukces nie zapłacić zbyt wysokiej ceny.

Od 13 do 17 maja Słońce znajdzie się w kwadraturze do Saturna i w sekstylu do zwodniczego Neptuna, co zapowiada pokusy, które należy okiełznać, układ planet zachęca bowiem do oszczędności i ograniczeń w wydatkach, zwłaszcza że 16 maja dojdzie do zaćmienia Księżyca w znaku Skorpiona i okaże się, że trzeba spłacić długi lub uzyskać kredyt. Słońce w trygonie do Plutona od 17 do 21 maja rozliczy was z wysiłków i nagrodzi zyskami i awansem lub wymusi spłatę zobowiązań, która zresztą przyjdzie wam z łatwością. 21 maja Słońce opuści znak Byka i wejdzie do życzliwych Bliźniąt, co sprzyja mobilności i kontaktom z rodzeństwem oraz najbliższym otoczeniem. Między 21 a 25 maja Słońce w sekstylu do Jowisza w waszym znaku zachęci do nauki lub podróży, warto też zaplanować nadchodzące wakacje.

Mars przebywa w znaku Ryb do 25 maja, zanim wejdzie do waszego znaku, uważajcie więc w tym czasie, aby nie stać się dla samych siebie ukrytymi wrogami, będziecie mieć bowiem tendencję do postępowania wbrew swoim potrzebom. Szczególną uważność zachowajcie w pierwszym tygodniu maja, gdy Mars utworzy sekstyl z nieprzewidywalnym Uranem oraz między 17 a 21 maja, gdy Mars znajdzie się w koniunkcji z iluzorycznym Neptunem, bo łatwo będzie ulec manipulacji lub nierealnym oczekiwaniom. Między 20 a 25 marca natomiast Mars w sekstylu do Plutona obdarzy Barany siłą, zdolną przystosować je do głębokiej transformacji. 25 maja Mars wkroczy do waszego znaku i w ostatnich dniach miesiąca znajdzie się w koniunkcji z dobroczynnym Jowiszem, nic was nie powstrzyma przed realizacją postawionych przed sobą celów, szczególnie związanych z nauką i podróżami.

Miesiąc rozpocznie się koniunkcją Wenus z Jowiszem w sekstylu do Plutona, co przyniesie znalezienie rozwiązania dla emocjonalnych i osobistych spraw ukrytych przed całym światem. 2 maja Wenus wejdzie do waszego znaku, otworzycie się na miłość, związki i negocjacje, czekają was gorące randki, szczególnie między 4 a 8 maja, gdy Wenus znajdzie się w korzystnym aspekcie z Merkurym. Problemy w stałych związkach czekają was natomiast między 22 a 28 maja, kiedy Wenus utworzy aspekty z Saturnem i Plutonem, unikajcie stosowania przymusu, bo na tym stracicie. 28 maja Wenus opuści wasz znak i wejdzie do Byka, co wpłynie korzystnie na waszą sytuację finansową.

Merkury w życzliwych Bliźniętach przebywa do 23 maja, ale od 11 porusza się biegiem wstecznym, pomimo to jest to korzystny układ dla zdobywania wiedzy i potrzebnych informacji oraz dla szeroko pojętej komunikacji. Powtórne egzaminy i podróże zagraniczne do miejsc, w których już byliście, powiodą się między 17 a 22 maja, gdy Merkury retro znajdzie się w sekstylu z Jowiszem w waszym znaku. 23 maja Merkury wycofa się do znaku Byka, warto wiec przemyśleć niektóre transakcje i dokonać ich korekty, zwłaszcza między 24 a 28 maja, gdy Merkury retro znajdzie się w trygonie z Plutonem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *