Horoskop miesięczny na maj 2022 dla Byka

Słońce w waszym znaku przebywa do 21 maja, obdarzając swoją energią i mocą, warto więc skorzystać i skupić się w tym czasie na samorealizacji. Miesiąc rozpocznie się wpływem nowiu Księżyca w połączeniu z zaćmieniem Słońca w waszym znaku, oznacza to w najbliższym czasie konieczność polegania na sobie i swojej intuicji, bowiem autorytety mogą przechodzić kryzys. Pierwsza dekada miesiąca wiązać się będzie z nieprzewidywalnymi i gwałtownymi zmianami, na które wpłyną działania osób lub organizacji wam przychylnych, o czym informuje koniunkcja Słońca z rewolucyjnym Uranem w sekstylu do walecznego Marsa, niektóre Byki nawiążą w tym czasie nieoczekiwaną przyjaźń, która wpłynie na ich rozwój osobisty.

11 maja Jowisz opuści życzliwy znak Ryb i wejdzie do znaku Barana, na którego korzystny wpływ poczekacie do 29 października, kiedy ponownie zawita do Ryb. Między 13 a 17 maja natomiast Słońce w kwadraturze do Saturna i w sekstylu do Neptuna zapowiada ograniczenia związane z pracą, niektóre nadzieje mogą okazać się złudne. Pełnia w połączeniu z zaćmieniem Księżyca w przeciwległym znaku Skorpiona, do którego dojdzie 16 maja, wpłynie na pogorszenie samopoczucia, zadbajcie w tym czasie o swój system nerwowy, który narażony jest na ciągłe nieprzewidywalne zmiany w związku z pobytem Urana w waszym znaku. Między 17 a 21 maja Słońce utworzy korzystny aspekt z potężnym Plutonem, znajdziecie w sobie siłę zdolną pokonać wszelkie wyzwania. 21 maja Słońce opuści wasz znak i wejdzie do Bliźniąt, kierując uwagę na sprawy finansowe, od 21 do 25 maja możecie spodziewać się znacznych zysków, które zapowiada sekstyl Słońca do szczodrego Jowisza. Ostatniego dnia miesiąca dojdzie do nowiu Księżyca w znaku Bliźniąt, co zapowiada początek nowego finansowego przedsięwzięcia.

Wenus, władczyni waszego znaku, 1 maja znajdzie się w spektakularnie korzystnej koniunkcji z dobroczynnym Jowiszem i w sekstylu do władczego Plutona, warto tego dnia zawierać znajomości, szczególnie z obcokrajowcami, bo mają szansę przekształcić się w prawdziwą przyjaźń. Już następnego dnia Wenus opuści życzliwy znak Ryb i wejdzie do Barana, tracąc wiele ze swej mocy, staniecie się bardziej zależni od osób aktywnych, wojowniczych lub impulsywnych, co osłabi waszą pozycję. Między 4 a 8 maja, gdy Merkury utworzy korzystny aspekt z Wenus, jakieś spotkanie lub uzyskana informacja wpłyną pozytywnie na wasze finanse. Od 22 do 28 maja aspekty Wenus z ograniczającym Saturnem i wymagającym Plutonem mogą pogorszyć samopoczucie, ale wpłyną na stabilizację zawodową. 28 maja Wenus wreszcie wejdzie do waszego znaku, odzyskując moc, zaczniecie przyciągać do siebie miłość i uznanie.

Mars w życzliwych Rybach przebywa do 25 maja, potem wejdzie do Barana, gdzie stanie się znacznie bardziej aktywny, czasami nawet agresywny. Między 16 a 20 maja, podczas koniunkcji Marsa ze zwodniczym Neptunem mogą dać znać o sobie skrywane pretensje i niezrealizowane oczekiwania. Od 20 do 25 maja sekstyl Marsa do Plutona obdarzy was niespotykaną siłą, wzbudzi jednak gwałtowne i niezbyt przyjemne emocje. Po wejściu do znaku Barana Mars uruchomi głęboko skrywane negatywne uczucia, wokół was mogą pojawić się ukryci wrogowie, uważajcie więc na swoje reakcje, aby nie sprowokować ich do działania na waszą niekorzyść. W ostatnich dniach miesiąca koniunkcja Marsa z Jowiszem wzbudzi potrzebę zdobywania wiedzy oraz podróżowania.

Merkury w znaku Bliźniąt do 11 maja biegnie prosto, okres między 4 a 8 maja, gdy Merkury utworzy sekstyl z Wenus, warto wykorzystać na planowane inwestycje i zakupy oraz podejmowanie decyzji finansowych, potem bowiem wejdzie w retrogradację i może utrudnić rozpoczynanie nowych przedsięwzięć, pomoże natomiast wprowadzić niezbędne poprawki do już trwających projektów. Między 17 a 22 maja, podczas sekstylu Merkurego do Jowisza, skorzystacie z wcześniejszych działań, które powrócą w nowej formie. 23 maja Merkury wycofa się do waszego znaku, obdarzając was dobrymi pomysłami, między 23 a 27 maja trygon Merkurego do Plutona sprzyja zmianie sposobu myślenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *