Horoskop miesięczny na maj 2021 dla Strzelca

Słońce do 20 maja przebywa w znaku Byka, kierując uwagę na ochronę zdrowia, zachęcając do właściwej diety i wyboru ekologicznych rozwiązań. Koniunkcja Słońca z Uranem w pierwszych dniach maja skłoni do wyboru oryginalnych i nowatorskich metod uzdrawiania, a kwadratura Słońca z Saturnem przypomni, że warto połączyć tradycyjną medycynę z niekonwencjonalną. 11 maja, kiedy dojdzie do nowiu Księżyca w znaku Byka, możecie rozpocząć nowy projekt, przynoszący profity, szczególnie jeśli będą to szeroko pojęte usługi.

Aspekty Słońca do Neptuna i Plutona między 11 a 20 maja sprzyjają uzdrawianiu, stosowaniu medytacji i korzystaniu z twórczych inspiracji, służących transformacji energii w bardziej pozytywną. 14 maja Jowisz, władca waszego znaku, opuści rewolucyjnego Wodnika i wkroczy do mistycznych Ryb, gdzie czuje się znakomicie, bo to jego drugie królestwo, otworzy się więc przed wami kraina wzniosłych idei i dalekosiężnych marzeń. 20 maja Słońce opuści znak Ryb i wkroczy do przeciwległego znaku Bliźniąt, rozpoczynając miesiąc, w którym liczyć się będą relacje międzyludzkie, partnerstwo zarówno osobiste, jak i biznesowe. Od 21 do 24 maja Słońce znajdzie się w kwadraturze z Jowiszem w Rybach, co powinno zaowocować spotkaniami z osobami znaczącymi, uważajcie tylko, żeby nie przeszacować swoich szans na sukces. Między 25 a 27 maja pozostańcie szczególnie ostrożni, gdyż w waszym znaku dojdzie do zaćmienia Księżyca, dbajcie o zdrowie, zróbcie w tych dniach coś dla siebie, otoczcie się pozytywną energią.

Wenus do 9 maja tranzytuje znak Byka, którym włada, do tego tworzy korzystne aspekty z Neptunem, Plutonem i Jowiszem, możecie więc liczyć na satysfakcjonujące zlecenia, jeśli pracujecie w usługach. Od 9 maja, kiedy wkroczy do przeciwległego znaku Bliźniąt, rozpocznie się okres powodzenia, wolne Strzelce mają szansę nawiązać nowe znajomości, które okażą się trwałe, szczególnie jeśli zarzucicie wędkę na kogoś w dniach 18–22 maja, podczas działania trygonu Wenus do stabilizującego Saturna. Nie dajcie się zwieźć złudnym nadziejom i nierealnym oczekiwaniom między 25 a 29 maja, kiedy Wenus znajdzie się w kwadraturze z uwodzicielskim Neptunem.

Już 4 maja Merkury wkroczy do przeciwległego znaku Bliźniąt, w którym jest bardzo mocny, i pozostanie w ruchu prostym do końca miesiąca, zanim go zmieni na wsteczny, warto więc wykorzystać maj na nawiązywanie współpracy, podpisywanie umów, publiczne wypowiedzi i budowanie wizerunku. Powiedzie się każdy rodzaj działania służący komunikacji międzyludzkiej. Najlepszy okres do podpisywania umów i zawierania długotrwałych zobowiązań nadejdzie między 10 a 15 maja, podczas trygonu Merkurego z gwarantującym trwałość Saturnem, ostrożność natomiast powinniście zachować od 20 do 25 maja, gdy Merkury utworzy kwadraturę ze zwodniczym Neptunem – możecie nie dostrzec czegoś dopisanego petitem i później bardzo tego żałować, nie dajcie się oszukać i trzymajcie się z dala od używek, szanujcie swoje słowa i unikajcie manipulacji.

Mars przez cały miesiąc tranzytuje znak Raka, w którym jest bardzo słaby, łatwo więc będzie o sprzeczki, może być trudno zapanować nad emocjami. Czasem kłótnia bywa korzystna i uzdrawiająca, jeśli w ten sposób zdoła się oczyścić atmosferę, szansa taka pojawi się między 8 a 15 maja, kiedy Mars znajdzie się w sekstylu z rewolucyjnym Uranem.

Sprawdź Słowiańską Wiedźmę w promocji na CzaryMary.pl >>

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *