Horoskop miesięczny na maj 2021 dla Skorpiona

 Słońce tranzytuje przeciwległy znak Byka do 20 maja, podkreślając znaczenie każdego rodzaju partnerstwa. Już 1 maja koniunkcja Słońca z Uranem skłoni was do niekonwencjonalnych spotkań z przyjaciółmi, zapragniecie podczas długiego weekendu doświadczyć upragnionej wolności, ale kwadratura Słońca z Saturnem, do której dojdzie 3 maja, utrudni niektóre zamierzenia, nie wszyscy są jeszcze otwarci na bezpiecznie biesiadowanie. Pierwsze dwie dekady maja przyniosą wiele okazji do wspólnego przebywania, zwłaszcza po 11 maja, kiedy dojdzie do pełni Księżyca w przeciwległym Byku a Słońce znajdzie się w sekstylu do twórczego Neptuna i w trygonie do potężnego Plutona, władcy waszego znaku.

Druga dekada maja okaże się szczególnie korzystna dla osób zakochanych, które mają szansę rozwinąć swoje najlepsze cechy – troskę o partnera w połączeniu z magnetycznym przyciąganiem z romantycznymi akcentami. Również dla twórców okres ten może okazać się bardzo korzystny, nie zabraknie wam bowiem ani natchnienia ani inwencji, szczególnie w twórczości zespołowej. 14 maja Jowisz opuści znak Wodnika i wkroczy do przyjaznych Ryb, macie więc szansę na rozwój kreatywności, pojawią się nowe zainteresowania, zaczniecie cieszyć się sukcesami dzieci. 20 maja Słońce opuści przeciwległy znak Byka i wkroczy do Bliźniąt, między 21 a 25 maja znajdzie się w kwadraturze z Jowiszem, co przyniesie niektórym Skorpionom zyski z inwestycji, ale wiązać się może też nadmiernymi oczekiwaniami. Ostrożność finansową zachowajcie między 25 a 27 maja, podczas całkowitego zaćmienia Księżyca w znaku Strzelca.

Mars, jeden z władców waszego znaku, przez cały miesiąc przebywa w życzliwym znaku Raka, trudno więc wam będzie zapanować nad emocjami, jeśli poczujecie się zranieni. Między 10 a 15 maja sekstyl Marsa do Urana w przeciwległym Byku pozwoli rozwiązać trudny węzeł gordyjski, dzięki niekonwencjonalnemu działaniu uda się wam wyjść z kryzysu w związku.

Wenus, planeta miłości i dobrobytu, do 9 maja przebywa w przeciwległym znaku Byka, przynosząc powodzenie i popularność. Miłość w tym czasie okaże się najważniejsza, zwłaszcza że Wenus utworzy dobroczynne aspekty z romantycznym Neptunem, pożądliwym Plutonem i radosnym Jowiszem. Osoby zakochane poczują motyle w brzuchu i otworzą się na zmysłowe doznawanie przyjemności, stałe związki przeżyją renesans uczuć, natomiast osoby wolne mają szansę poznać kogoś wyjątkowego, kto rozpali płomień w sercu. 9 maja Wenus przejdzie do znaku Bliźniąt, zaczniecie rozważać wspólną przyszłość.  Trygon Wenus do Saturna między 18 a 22 maja utrwali długotrwałe związki, okaże się też korzystny dla poważnych inwestycji, szczególnie w nieruchomości. Ostrożność zachowajcie pod koniec miesiąca, między 25 a 29 maja, kiedy Wenus utworzy napiętą kwadraturę ze zwodniczym Neptunem, możecie stać się ofiarami oszustwa.

Merkury do 4 maja przebywa w przeciwległym znaku Byka, tworząc sekstyl z Neptunem i trygon z Plutonem, co sprzyja poważnym rozmowom, zarówno osobistym, jak i biznesowym. Od 4 maja do końca miesiąca Merkury w ruchu prostym przebywa w Bliźniętach, realizując swój pełen potencjał, warto w tym miesiącu planować przyszłość, zwłaszcza finansową, podpisywać umowy, zarządzać wspólnym dobytkiem. Szczególnie korzystne dni dla spraw związanych z inwestycjami w nieruchomości nadejdą między 10 a 15 maja, kiedy Merkury znajdzie się w trygonie z Saturnem w Wodniku, natomiast w okresie od 20 do 25 maja należy zachować ostrożność przy podpisywaniu jakichkolwiek umów i składaniu zobowiązań, ponieważ kwadratura Merkurego z Neptunem ostrzega przed kłamstwem lub brakiem rzetelności.

Sprawdź Słowiańską Wiedźmę w promocji na CzaryMary.pl >>

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *