Horoskop miesięczny na maj 2020 dla Strzelca

Do 20 maja Słońce przebywa w znaku Byka, nie zabraknie wam więc pracy, chociaż okazać się ona może nużąca i służąca potrzebom innych osób, a nie waszym osobistym. Energię skierujecie na poprawę zdrowia własnego oraz zwierząt, którymi się opiekujecie.

7 maja dojdzie do pełni Księżyca w Skorpionie, a w następnych dniach Merkury w Byku utworzy trygony z Jowiszem i Plutonem, co wpłynie znacząco na wasze finanse, otrzymacie propozycję dodatkowej pracy lub zaangażujecie się w sprawy zdrowotne, może pojawić się stres wynikający z braku wystarczającej ochrony przed koronawirusem.

11 maja Merkury opuści znak Byka i wkroczy do przeciwległych Bliźniąt, w których pozostanie do 28 maja – to najlepszy czas na zakładanie bloga, strony lub rozpoczęcia działalności online, zwłaszcza że między 12 a 14 maja Merkury utworzy stabilizujący trygon z Saturnem w Wodniku. Czas sprzyja nawiązywaniu współpracy i pozyskiwaniu klientów.

Sprzyjająca dla waszych finansów okaże się druga dekada maja, ponieważ miedzy 12 a 19 maja Słońce utworzy korzystne aspekty z Jowiszem i Plutonem, wasze konto zasilą dodatkowe pieniądze, pod warunkiem, że nie osiądziecie na laurach, tylko wykażecie się pracowitością i zaangażowaniem. Planety w tym miesiącu wam sprzyjają, więc przygotujcie się na intensywne działanie.

Wenus w przeciwległym znaku Bliźniąt 14 maja zmieni bieg na wsteczny, dwukrotnie utworzy kwadraturę z marzycielskim Neptunem – między 3 a 5 maja oraz miedzy 19 a 22 maja – ale wpływ tego aspektu odczujecie od 1 do 25 maja, przygotujcie się na to, że sprawy uczuciowe się skomplikują, szczególnie u młodych osób, które jeszcze nie odróżniają marzeń od rzeczywistości. Epidemia koronawirusa będzie miała wpływ na wasze związki. Niektóre Strzelce mogą licząc na to, że spotkają na swej drodze osoby zainteresowane rozwojem osobistym i duchowym, nie podążajcie ślepo za swoim guru, ale starajcie się odnaleźć własną drogę.

20 maja Słońce opuści znak Byka i wkroczy do przeciwległych Bliźniąt, w których dwa dni później dojdzie do nowiu Księżyca – macie szansę rozpocząć nową znajomość, która okaże się długotrwała. Koniunkcja Merkurego i Wenus w kwadraturze do Neptuna skupi wokół was osoby pełne ciepła i miłości, ale uważajcie, bo trudno się będzie z nimi porozumieć, będziecie zmuszeni cierpliwie tłumaczyć o co wam chodzi. W ostatnich dniach miesiąca mogą pojawić się problemy zdrowotne, w szczególny sposób zatroszczcie się też o domowe zwierzęta.
Moja i Twoja astrologia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *