Horoskop miesięczny na maj 2020 dla Koziorożca

Słońce do 20 maja tranzytuje życzliwy znak Byka, w którym do 11 maja przebywa również Merkury, wasza uwaga więc będzie koncentrować się na przyjemnościach i zabawach z dziećmi. Pierwsza dekada miesiąca zapowiada się dosyć spokojnie, chociaż od 7 do 10 maja czeka was wiele emocji ze względu na pełnię Księżyca w Skorpionie, do której dojdzie 7 maja, oraz dobroczynne aspekty Merkurego do planet w waszym znaku – uda się zrealizować plany dotyczące nauki własnej lub dzieci, sytuacja powoli zacznie się klarować.

11 maja Merkury opuści życzliwego Byka i wkroczy do Bliźniąt, w których przebywa również dobrotliwa Wenus, zaczniecie porządkować rzeczywistość wokół siebie i sprawi to wam wiele przyjemności. Dni między 12 a 19 maja przyniosą wiele okazji do rozwoju kreatywności, okażecie się bardzo pomysłowi, co zostanie dostrzeżone przez otoczenie, czeka was uznanie i nagroda, energii wam nie zabraknie, otrzymacie wsparcie od osób, na których polegacie.

Między 12 a 15 maja aż trzy planety zmienią bieg na wsteczny – Saturn, Wenus oraz przebywający w waszym znaku Jowisz, ograniczenia finansowe zelżeją na jakiś czas, niektóre pomysły i długofalowe projekty trzeba będzie zweryfikować, zanim wprowadzicie je w życie.

Komunikacja z ukochanymi osobami oraz podwładnymi może przechodzić kryzysy ze względu na kwadraturę Wenus do Neptuna, do której dojdzie dwukrotnie – między 3 a 5 oraz między 19 a 22 maja, chociaż praktycznie pozostaniemy pod jej wpływem od 1 do 25 maja.

20 maja Słońce opuści życzliwy znak Byka i wkroczy do Bliźniąt rozpoczynając okres, w którym wasza uwaga będzie koncentrować się na sprawach zdrowia oraz pracy podległej. 22 maja dojdzie do nowiu w Bliźniętach, któremu towarzyszyć będzie wiele aspektów o zmiennym natężeniu – macie szansę w tych dniach uzyskać stabilizację, rozpocząć nową działalność, ale nie wszystko okaże się jasne i zrozumiałe, nie wahajcie się zdobywać informację od osób wam życzliwych i pytać, jeśli czegoś nie rozumiecie. W ostatnim tygodniu maja Mars w sekstylu do Urana w życzliwych znakach pomoże wam otworzyć się na to, co nowe i nieznane.
Moja i Twoja astrologia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *