Horoskop miesięczny na maj 2020 dla Wodnika

Słońce w Byku do 20 maja kieruje uwagę na sprawy domowe i rodzinne, również Merkury, przebywający w tym znaku do 11 maja, zachęci do kontaktów z najbliższymi. 7 maja pełnia Księżyca w Skorpionie wzbudzi emocje wywołane brakiem samorealizacji zawodowej, niektóre Wodniki pod wpływem aspektów Merkurego otrzymają informacje, które zaowocują długotrwałą współpracą po 11 maja, kiedy Merkury zmieni znak, wkroczy do życzliwych Bliźniąt i utworzy trygon z przebywającym w waszym znaku Saturnem.

Druga dekada maja obfitować będzie w wydarzenia, które ruszą waszą karierę do przodu. Korzystne aspekty Słońca do Jowisza i Plutona przyniosą między 12 a 19 maja okazję do wykazania się profesjonalizmem w przygotowaniu projektów, które ujrzą światło dzienne w przyszłości.

Do 13 maja Mars w waszym znaku czynić z was będzie buntowników, przymusowe unieruchomienie i kwarantanna są dla Wodników szczególnie nie do zniesienia – kiedy Mars opuści wasz znak i wkroczy do Ryb odczujecie przymus wydawania pieniędzy, co niektórym osobom poprawi samopoczucie.

Wenus w życzliwych Bliźniętach pozostanie wyjątkowo długo, ponieważ 14 maja zmieni bieg na wsteczny, możecie więc liczyć na objawy miłości ze strony swoich partnerów oraz dzieci. Ukochani niejednokrotnie was zaskoczą, szczególnie miedzy 3 a 5 maja oraz 19 a 22 maja, kiedy Wenus utworzy napięte aspekty z romantycznym Neptunem, pod wpływem tego układu pozostaniecie jednak przez większość miesiąca, bo od 1 do 25 maja, uważajcie, aby nie pomylić iluzji z rzeczywistością i od partnera oczekujcie poza teatralnymi gestami również zwyczajnej odpowiedzialności. Starajcie się powstrzymać w tym miesiącu od uzależniających czynności lub używek, bo będziecie mieć skłonność do odrywania się od rzeczywistości, która nie pozwala wam cieszyć się wolnością.

20 maja Słońce zmieni znak i wkroczy do przyjaznych Bliźniąt, uśmiechniecie się do świata, który otworzy przed wami drzwi po 22 maja, kiedy dojdzie do nowiu Księżyca w tym znaku. Trygon Słońca do Saturna w waszym znaku, pod wpływem którego pozostaniecie od 20 do 24 maja, wpłynie na poprawę sytuacji zawodowej i pozwoli ustabilizować ją na równym poziomie.

Miedzy 23 a 27 maja pojawią się nagle niespodziewanie pieniądze, które uda się wam łatwo wydać, uważajcie na umowy i finansowe transakcje, bo napięte aspekty Merkurego, Wenus i Neptuna utrudnią przepływ pieniędzy. Nie wszystkie wasze oczekiwania finansowe zostaną spełnione.
Moja i Twoja astrologia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *