Horoskop miesięczny na luty 2023 dla Raka

Słońce w Wodniku do 18 lutego skieruje uwagę na załatwianie spraw spadkowych oraz zarządzanie wspólnym stanem posiadania, już w dniach 3 – 7 lutego pojawią się problemy z pozyskaniem dotacji, grantów lub innych form wsparcia, kiedy 5 lutego dojdzie dopełni Księżyca w Lwie w napiętym aspekcie do Urana w Byku, jakieś nieoczekiwane okoliczności wyprowadzą was z równowagi, w dodatku kwadratura Wenus do Marsa podpowiada, że osoba do tej pory przyjazna i życzliwa za waszymi plecami działa na waszą niekorzyść. Dni od 14 do 18 lutego też zapowiadają się smętnie, a przede wszystkim pracowicie, nie jest to dobry moment na staranie się o pożyczkę lub kredyt. 18 lutego Słońce opuści Wodnika i wkroczy do przyjaznych Ryb, odzyskacie energię i skierujecie ją na rozwój umiejętności i talentów, wymarzone podróże lub naukę języków obcych. 20 lutego nów Księżyca zapowiada nowy twórczy projekt edukacyjny o zasięgu międzynarodowym.

Wenus, planeta miłości i dobrostanu, tranzytuje życzliwy znak Ryb do 20 lutego, co sprzyja zakochanym oraz poszukującym swojej drugiej połówki, nawet w stałych związkach zapanuje czułość i dobra atmosfera. Zaskakujących gestów i miłosnych niespodzianek oczekujcie między 6 a 10 lutego, kiedy Wenus znajdzie się w korzystnym aspekcie z nieprzewidywalnym Uranem w życzliwym Byku, również przyjaciele staną na wysokości zadania i zorganizują miłą imprezę. Marzenia niektórych Raków o romantycznej miłości lub realizacji twórczego wydarzenia spełnią się między 13 a 17 lutego, kiedy Wenus utworzy koniunkcję z rozmarzonym Neptunem, w dniach od 17 do 20 lutego sekstyl Wenus do Plutona doda pikanterii każdemu związkowi, liczcie się jednak z tym, że wszystko ma swoją cenę, nawet namiętne noce spędzone w ramionach ukochanej/ukochanego. 20 lutego Wenus opuści Ryby i wkroczy do znaku Barana, tracąc wiele ze swej mocy, aby osiągnąć miłosne lub artystyczne cele, trzeba będzie włożyć znacznie więcej wysiłku.

Mars nadal tranzytuje rozgadane Bliźnięta, co nie jest dla was korzystne, bo niektóre osoby z waszego otoczenia ciągle plotkują za waszymi plecami, ostrożność zachowajcie szczególnie w okolicach pełni Księżyca, do której dojdzie 5 lutego, ze względu na towarzyszący jej konfliktowy aspekt Wenus z Marsem.

Merkury w przeciwległym Koziorożcu przebywa jeszcze do 11 lutego, pomagając w umowach i negocjacjach, pozostańcie konkretni między 5 a 8 lutego, podczas sekstylu Merkurego ze zwodniczym Neptunem – to korzystny aspekt, ale ostrożności nigdy za wiele, jeśli chodzi o Neptuna, dlatego słuchajcie intuicji, ale nie dajcie się zmanipulować, również koniunkcja Merkurego z wymagającym Plutonem, do której dojdzie w dniach 9-11 lutego, zapowiada twarde negocjacje i trudne rozmowy. 11 lutego Merkury zawita do znaku Wodnika, zyskując na mocy, ułatwi więc zarządzanie wspólnymi pieniędzmi, między 16 a 20 lutego macie szansę otrzymać spadek, dotację lub kredyt, na co wskazuje sekstyl Merkurego do Jowisza. Dni między 20 a 23 lutego pełne będą napięć w relacjach z przyjaciółmi, co zapowiada kwadratura Merkurego do Urana, jednak Merkury zaraz potem znajdzie się w korzystnym aspekcie z Marsem, pozwoli więc myśleć i działać szybko, aby nie stracić na opinii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *