Horoskop miesięczny na luty 2022 dla Wodnika

1 lutego dojdzie w waszym znaku do nowiu Księżyca w koniunkcji z ograniczającym Saturnem, możecie więc poczuć się przytłoczeni nadmiarem obowiązków i koniecznością rezygnacji z przyjemności, wpływ koniunkcji Słońca z Saturnem potrwa przez cały tydzień, szczególnie w dniach 4-5 lutego, przygotujcie się więc na wymagania, którym musicie sprostać, aby wejść na wyższy stopień w rozwoju, oczekiwać się od was będzie konsekwencji, wytrzymałości i cierpliwości, co nie zawsze jest zgodne z waszym charakterem, może jednak wznieść o kolejny stopień w rozwoju kariery.

16 lutego pełnia Księżyca w przeciwległym znaku Lwa uświadomi różnice w podejściu do wielu spraw, jakie istnieją w związkach zarówno osobistych, jak i biznesowych, warto uwzględnić również inny, nie tylko własny, punkt widzenia. Między 16 a 20 lutego sekstyl Jowisza do Urana zaprocentuje niespodziewaną poprawą finansów, możecie otrzymać propozycję nowej pracy, nawiązać obiecujące międzynarodowe kontakty lub w inny sposób się wzbogacić, poprawie ulegnie też poczucie własnej wartości. 18 lutego Słońce opuści wasz znak i wkroczy do Ryb, rozpoczynając miesiąc, w którym uwagę skupicie na poprawie warunków materialnych.

Wenus w Koziorożcu wyszła z retrogradacji i w pierwszych dniach miesiąca będzie kontynuować korzystny aspekt z nieprzewidywalnym Uranem, nadal więc pozostaniecie pod wpływem tajemniczego uroku, jaki wywarła na was osoba o oryginalnych poglądach i niecodziennym charakterze. Przez większość miesiąca, zwłaszcza od 14 do 20 lutego, koniunkcja Marsa z Wenus wzbudzi pożądanie, które będziecie starali się ukrywać, ale i tak w końcu okaże się widoczne. Spełnienie w miłości i w działalności artystycznej osiągniecie pod koniec miesiąca, między 22 a 26 lutego, gdy obydwie planety znajdą się w korzystnym aspekcie z romantycznym i uduchowionym Neptunem w Rybach.

Mars w Koziorożcu przez cały miesiąc będzie w kontakcie z powabną Wenus, a ponieważ jest w tym znaku wywyższony, zdobędzie przewagę w związkach miłości, nieuniknione jest wiec poddanie się pożądaniu. W pierwszym tygodniu miesiąca sekstyl Marsa do Jowisza skłoni do zwiększonych wydatków na cele, związane z osiągnięciem przyjemności, natomiast od 6 do 8 lutego trygon Marsa do Urana ułatwi osiągnięcie celu w sposób szybki, łatwy i przyjemny.

4 lutego Merkury w znaku Koziorożca powróci do biegu prostego, co zaprocentuje większą pewnością przy podejmowaniu ważnych decyzji o znaczeniu długoterminowym. Od 7 do 13 lutego koniunkcja Merkurego z Plutonem w znaku Koziorożca pozwoli zmierzyć się z ciemnymi aspektami umysłu, to znakomity moment na terapię, która pozwoli uwolnić się od obsesyjnych myśli. 14 lutego Merkury ponownie zawita do waszego znaku, tym razem podążając we właściwym kierunku, możecie więc spodziewać się pobudzenia intelektualnego i bogactwa oryginalnych pomysłów – jedynie pod koniec miesiąca, między 24 a 26 lutego niespodzianki w rodzinie wyprowadzą was z równowagi, do czego przyczyni się kwadratura Merkurego do Urana.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *