Horoskop miesięczny na luty 2022 dla Ryb

Słońce do 18 lutego przebywa w znaku Wodnika, co zwykle osłabia was energetycznie, do tego już 1 lutego dojdzie do nowiu Księżyca w koniunkcji z ograniczającym Saturnem, możecie więc poczuć się wyjątkowo osłabieni i wyizolowani, do ścisłej koniunkcji Słońca z Saturnem dojdzie w dniach 4-5 lutego, ale wpływ konfiguracji będzie odczuwalny przez cały pierwszy tydzień miesiąca. Wskazany jest odpoczynek i oszczędzanie energii, zróbcie coś dla siebie, świat poczeka.

16 lutego dojdzie do pełni Księżyca w znaku Lwa, co wzbudzi emocje związane z sytuacją epidemiologiczną lub stanem zdrowia, towarzyszyć jej jednak będzie korzystny sekstyl między Jowiszem w waszym znaku a Uranem w Byku, który potrwa od 16 do 20 lutego – aspekt jest tak pozytywny, że chroni was pod każdym względem i przyczyni się do poprawy każdej sytuacji, pojawią się zbiegi okoliczności, które popchną do przodu sprawy, wymagające interwencji. 18 lutego Słońce w końcu zawita do Ryb, zasilając was energetycznie, rozpocznie się koncert spełnionych życzeń, ponieważ w waszym znaku przebywają obydwaj jego władcy.

Wenus w życzliwym Koziorożcu przez cały miesiąc porusza się biegiem prostym, przyniesie więc dużo korzyści, szczególnie w pierwszych dniach lutego, gdy tworzyć będzie trygon z Uranem, niektóre Ryby wpadną w sidła miłości, czeka was miesiąc pełen ekscytacji, ponieważ w drugiej połowie lutego Wenus znajdzie się w koniunkcji z Marsem, co wzbudzi daleko idącą namiętność – najbardziej podatni na uwiedzenie okażecie się między 14 a 20 lutego, gdy aspekt się uściśli. Osoby w stałych związkach przeżyją renesans uczuć, pojawią się też nowe, oryginalne przyjaźnie, które wzbudzą wiele emocji. Poczucie spełnienia i realizacji marzeń nadejdzie pod koniec miesiąca, między 22 a 26 lutego, gdy obydwie planety znajdą się w korzystnym aspekcie z Neptunem w waszym znaku, niektóre osoby poczują się jak w niebie.

Mars w przyjaznym Koziorożcu jest wyjątkowo silny, będziecie więc dysponować siłą i motywacją, niezbędną do osiągnięcia wymarzonego celu, bez względu na to, czy okaże się nim zdobycie obiektu silnych uczuć, czy realizacja materialnych pragnień. W pierwszym tygodniu lutego Mars w sekstylu do Jowisza skłoni do działania dla własnego dobra, niektóre Ryby postanowią wyjechać za granicę pomimo panującej pandemii, inne osiągną sukcesy na polu naukowym. Miedzy 6 a 10 lutego trygon zdecydowanego Marsa do rewolucyjnego Urana zaowocuje podjęciem działania, które radykalnie wpłynie na sytuację życiową.

Merkury w Koziorożcu powróci do biegu prostego już 4 lutego, od tego czasu możecie być pewni słuszności podejmowanych przez siebie decyzji. Najbardziej znaczący okres nadejdzie między 7 a 13 lutego, gdy Merkury znajdzie się w koniunkcji z potężnym Plutonem, co może doprowadzić do głębokiej transformacji sposobu myślenia, nie pozwólcie sobą manipulować, podążajcie za własnymi pragnieniami. 14 lutego Merkury wejdzie do znaku Wodnika, staniecie się więc bardziej skryci w ujawnianiu niektórych informacji oraz własnych poglądów. W ostatnich dniach miesiąca, między 24 a 26 lutego, kwadratura Merkurego do Urana wprowadzi zamieszanie i stres, wywołany zmianą otoczenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *