Horoskop miesięczny na luty 2022 dla Wagi

Nów Księżyca w życzliwym znaku Wodnika, do którego dojdzie już 1 lutego, wyznaczy początek twórczego projektu, wymagającego wysiłku, odpowiedzialności i cierpliwości, zanim cieszyć się będziecie jego wynikami, jedynie osoby obdarzone silną motywacją, gotowe zmierzyć się z trudnościami i ograniczeniami, zdołają go ukończyć, zwłaszcza ze koniunkcja Słońca z Saturnem przetestuje waszą wytrzymałość przez cały pierwszy tydzień lutego.

Druga połowa miesiąca zapowiada się w tym względzie znacznie lepiej, co prawda pełnia Księżyca w Lwie dostarczy spora dozę emocji, jednak sekstyl Jowisza do Urana, pod wpływem którego pozostaniecie od 16 do 20 lutego zadośćuczyni wszystkie trudy i pozwoli uzyskać wymierne korzyści finansowe. Wagi borykające się z problemami zdrowotnymi mają szansę natrafić na niecodzienną terapię, która pomoże im wyzdrowieć. 18 lutego Słońce opuści życzliwego Wodnika i wejdzie do znaku Ryb, kierując uwagę na ochronę zdrowia oraz poprawę warunków pracy.

Wenus w ambitnym Koziorożcu na szczęście wyszła już z retrogradacji i zmierza prosto do celu, jakim obecnie jest osiągnięcie sukcesów w życiu rodzinnym i zawodowym. Już w pierwszych dniach miesiąca trwający wyjątkowo długo korzystny aspekt Wenus z nieprzewidywalnym Uranem otworzy przed wami drzwi do tej pory zamknięte, pozwoli nieoczekiwanie zdobyć środki na wprowadzenie zmian w domu, remont lub inwestycję w nieruchomości. W życiu niektórych Wag pojawi się też romans, który potrwa dłużej, niż zakładaliście. W drugiej połowie miesiąca, zwłaszcza od 16 do 20 lutego, Wenus znajdzie się w koniunkcji z pożądliwym Marsem, nawet osoby z natury nieśmiałe znajdą w sobie siłę i motywację, aby zdobyć coś lub kogoś, na czym lub na kim im zależy. Zmysłowo a zarazem romantycznie zrobi się pod koniec miesiąca, między 22 a 26 lutego, kiedy obie planety utworzą korzystny aspekt z marzycielskim Neptunem.

Mars przez cały miesiąc tranzytuje znak Koziorożca, w którym jest bardzo silny, dlatego znajdziecie w sobie energie, aby aktywnie uczestniczyć zarówno w życiu rodzinnym, jak i zawodowym. W pierwszym tygodniu miesiąca, szczególnie 4 i 5 lutego, sekstyl Marsa do Jowisza wpłynie korzystnie na relacje z podwładnymi lub wykonawcami zleceń, zdrowie będzie wam dopisywać i z zapałem weźmiecie się do pracy. Trygon Marsa do Urana od 6 do 10 lutego pozwoli rozwikłać najbardziej zagmatwane sprawy.

Merkury do 14 lutego także przebywa w Koziorożcu, na szczęście już 4 lutego wyjdzie z retrogradacji i zacznie zmierzać we właściwym kierunku, łatwiej  wam będzie podejmować decyzje związane ze sprawami rodzinnymi oraz zawodowymi. Od 7 do 13 lutego Merkury znajdzie się w koniunkcji z potężnym Plutonem, trzeba się będzie zmierzyć z wyzwaniem i nie poddać się presji, jaką mogą wywrzeć na was domownicy lub obiektywna sytuacja, na którą nie macie wpływu.  14 lutego Merkury zawita do życzliwego Wodnika, przypominając o tym, że warto zająć się czymś twórczym i przyjemnym. Trudne emocjonalnie i nerwowe okażą się dni między 24 a 26 lutego, kiedy Merkury utworzy napięty aspekt z nieprzewidywalnym Uranem – powstanie konflikt w związku z zarządzaniem wspólnymi finansami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *