Horoskop miesięczny na luty 2022 dla Panny

Pierwszy dzień miesiąca przyniesie nów Księżyca w koniunkcji z Saturnem w znaku Wodnika, co może odbić się niekorzystnie na zdrowiu, niektóre Panny czeka okres kwarantanny lub pojawią się dolegliwości, utrudniające poruszanie się, szczególnie w pierwszym tygodniu lutego, podczas koniunkcji Słońca z Saturnem. Wykorzystajcie ten czas na odpoczynek i ładowanie akumulatorów, bo druga dekada miesiąca przyniesie znacznie więcej aktywności.

16 lutego dojdzie do pełni Księżyca w znaku Lwa, co pozwoli wam uświadomić sobie błędy, jakie popełniacie w podejściu do dbałości o dobre samopoczucie, niektóre Panny skorzystają z okazji i z większą uwagą zaczną się o siebie troszczyć, czemu sprzyja sekstyl Jowisza w przeciwległym znaku Ryb do Urana w Byku, pod wpływem którego pozostaniecie od 16 do 20 lutego – warto na kilka dni zostawić za sobą pracę i wybrać się z ukochana osobą w podróż, która poprawi relację i pozwoli się do siebie zbliżyć. To również dobry moment na podniesienie kwalifikacji lub zdobycie wiedzy, która poprawi jakość życia. 18 lutego Słońce zmieni znak i wkroczy do przeciwległych Ryb, rozpoczynając miesiąc, w którym uwagę skierujecie na sprawy partnerstwa i umów.

Merkury, władca waszego znaku, 4 lutego zmieni bieg na prosty, co ma wielkie znaczenie dla osób ze Słońcem w Pannie, odzyskacie bowiem przekonanie o słuszności swoich decyzji i w swoich pomysłach zaczniecie podążać we właściwym kierunku. Między 7 a 13 lutego koniunkcja Merkurego z Plutonem może stać się przyczyną niestrawności, staniecie się też nadmiernie wymagający w stosunku do swoich dzieci, system edukacji wzbudzi sprzeciw, spotkacie się z sytuacją przymusu, unikajcie jednak manipulacji, jako sposobu na wyjście z impasu, bo ostatecznie sami na tym najwięcej stracicie. 14 lutego Merkury opuści znak Koziorożca i wejdzie do Wodnika, z większą troską zadbacie o swoich czworonożnych przyjaciół, niektóre Panny dojdą do wniosku, że warto zrobić okresowe badania lub wybrać się do specjalisty. W końcówce miesiąca, między 24 a 26 lutego, kwadratura Merkurego do Urana wywoła wzburzenie, które może niekorzystnie odbić się na systemie nerwowym.

Wenus nadal tranzytuje życzliwy znak Koziorożca, poruszając się już biegiem prostym, miłość więc może spaść na niejedną Pannę jak grom z jasnego nieba, szczególnie w pierwszych dniach miesiąca, kiedy pozostawać będziecie jeszcze pod wpływem trygonu Wenus do Urana. Początek lutego to również dobry moment na rozwój talentów i zdobywanie wiedzy, która pomoże wykazać się kreatywnością. Druga połowa miesiąca minie pod znakiem koniunkcji Marsa z Wenus, szczególnie między 16 a 20 lutego, gdy aspekt się uściśli, da znać o sobie namiętność, łatwo będzie nawiązać niezobowiązujący romans, pełen pasji i seksu. Między 22 a 26 lutego aspekty Wenus i Marsa z Neptunem w przeciwległym znaku Ryb przyniosą romantyczne i duchowe przeżycia, długo nie zapomnicie tych dni, jeśli zdecydujecie się spędzić je wspólnie w jakimś niecodziennym miejscu, najlepiej nad wodą.

Mars również tranzytuje przyjazny znak Koziorożca, w którym jest wyjątkowo mocny, aktywnie więc zabierzecie się za zdobywanie tego, na czym wam zależy, szczególnie w pierwszym tygodniu miesiąca, gdy Mars utworzy korzystny aspekt z Jowiszem w przeciwległych Rybach, znajdziecie się w odpowiednim miejscu i w odpowiednim towarzystwie, aby odnieść sukces lub przynajmniej poznać osoby, które przyczynią się do tego, że osiągnięcie pożądaną pozycję w niedalekiej przyszłości. Również trygon Marsa do Urana w dniach 6–10 lutego przyniesie łatwe zwycięstwo w każdej konkurencji lub rywalizacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *