Horoskop miesięczny na luty 2022 dla Skorpiona

Nów Księżyca w koniunkcji z surowym Saturnem w znaku rewolucyjnego Wodnika, mający miejsce 1 lutego, wyznaczy początek ograniczeń, jakie narzuci na was jeden z członków rodziny. Koniunkcja Słońca z wymagającym Saturnem w pierwszym tygodniu miesiąca sugeruje, że możecie natrafić na opór osoby starszej lub konserwatywnej, która nie akceptuje waszego nowoczesnego podejścia do rodziny, prowadzenia domu lub wybranej ścieżki kariery.

Emocje na polu spraw zawodowych i rodzinnych podkręci pełnia Księżyca w znaku Lwa, do której dojdzie 16 lutego, ale między 16 a 20 lutego, gdy dobroczynny Jowisz utworzy sekstyl z rewolucyjnym Uranem, uda się wam nawiązać porozumienie z partnerem osobistym lub biznesowym, którego efektem będzie niezależność i kreatywne podejście do działań twórczych, związanych z waszym hobby, znajdziecie też sposób na właściwą edukację dzieci. 18 lutego Słońce opuści znak Wodnika i wkroczy do życzliwych Ryb, rozpoczynając miesiąc, w którym skierujecie uwagę na realizacje osobistych pragnień.

Mars, władca waszego znaku, przebywa w życzliwym Koziorożcu, gdzie jest wywyższony, wasza działalność i aktywność okażą się więc spójne i wytrwałe, nie zabraknie wam ani motywacji, ani chęci, aby zmieniać rzeczywistość wokół siebie i podążać wybraną ścieżka kariery. W pierwszym tygodniu miesiąca, podczas sekstylu Marsa do Jowisza, wykażecie się kreatywnością i twórczym podejściem do rozwiązywania problemów, jeszcze bardziej skuteczni okażecie się między 6 a 10 lutego, gdy Mars utworzy trygon z Uranem w przeciwległym znaku Byka – uda się wam w sposób spektakularny przeprowadzić swoją wolę i uzyskać niezależność, na której tak wam zależy.

Wenus tranzytuje znak Koziorożca a ponieważ wyszła już z retrogradacji, podąża we właściwym kierunku. Pierwsze dni miesiąca przyniosą nieoczekiwane spotkanie, które ma szansę przekształcić się w gorący romans, czemu sprzyja długotrwały korzystny aspekt, jaki Wenus tworzy z nieprzewidywalnym Uranem w przeciwległym znaku Byka. Niektóre Skorpiony mogą liczyć na strzał Amora, inne nawiążą obiecująca znajomość, która może przekształcić się w przyjaźń. W drugiej połowie miesiąca Wenus będzie wędrować wraz z Marsem, tworząc ścisłą koniunkcję między 16 a 20 lutego, pojawi się pożądanie, namiętność i potrzeba zdobywania obiektu pragnień, między 22 a 26 lutego do układu dołączy korzystnym aspektem marzycielski Neptun, relacje nabiorą więc nie tylko zmysłowego, ale także duchowego charakteru, dla niektórych osób będzie to znak, że trafiły na właściwą osobę.

Merkury już 4 lutego wyjdzie z retrogradacji i zacznie zmierzać prosto do celu, poprawi się komunikacja i łatwiej będzie się przemieszczać. Od 7 do 13 lutego Merkury znajdzie się w koniunkcji z Plutonem, drugim władca waszego znaku – w sposób nie znoszący sprzeciwu przeprowadzicie swoją wolę, bez względu na cenę, jaką przyjdzie wam za to zapłacić, nie zabraknie wam determinacji i siły argumentów, aby przekonać innych do swoich racji. 14 lutego Merkury opuści życzliwego Koziorożca i wejdzie do Wodnika, w którym jest mocny, zabłyśniecie więc pomysłowością, szczególnie w rozwiązywaniu problemów rodzinnych, jedynie między 24 a 26 lutego, gdy Merkury znajdzie się w napiętym aspekcie z nieprzewidywalnym Uranem, czeka was sprzeczka, która nic nie wniesie we wzajemne stosunki a tylko zszarpie nerwy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *