Horoskop miesięczny na luty 2022 dla Strzelca

Słońce przebywa w życzliwym Wodniku do 18 lutego, kierując uwagę na komunikację i dobry przepływ informacji, już 1 lutego dojdzie jednak w tym znaku do nowiu Księżyca w koniunkcji z wymagającym Saturnem, co zapowiada utrudnienia w realizacji zawodowych projektów. Przez cały pierwszy tydzień lutego pozostaniecie zresztą pod wpływem ograniczającej koniunkcji Słońca z Saturnem, co może wpłynąć negatywnie na mobilność i spowoduje restrykcje, wywołane na przykład kwarantanną. Pozostałe aspekty planet są jednak na tyle pozytywne, że pokonacie każde utrudnienia, akceptując to, na co nie macie wpływu.

Sytuacja poprawi się w drugiej dekadzie miesiąca, kiedy 16 lutego dojdzie do pełni Księżyca w życzliwym Lwie, natomiast od 16 do 20 lutego znajdziecie się pod wpływem korzystnego sekstylu Jowisza z Uranem – sąsiedzkie relacje wzbudzą emocje, ale aspekty Jowisza przyniosą popularność i niespodziewaną propozycję dodatkowej pracy, poprawie ulegnie stan zdrowia, rodzina stanie się przyczyną satysfakcji. 18 lutego Słońce opuści życzliwego Wodnika i wkroczy do znaku Ryb, wrzucicie na luz i energię skierujecie na odpoczynek w zaciszu domowego ogniska.

Wenus w Koziorożcu jeszcze do 3 lutego tworzy trygon z nieprzewidywalnym, ale stwarzającym znakomite finansowe okazje Uranem w Byku, a ponieważ zmieniła już bieg na prosty, możecie liczyć na intratne zlecenia i dodatkowe zyski. Przez całą drugą i trzecią dekadę miesiąca Wenus towarzyszyć będzie pożądliwy Mars, zwłaszcza między 14 a 20 lutego koniunkcja będzie ścisła, więc lepsze zarobki przełożą się na większe wydatki, gdyż obie planety tranzytują sferę waszych zarobków. Pod koniec miesiąca, między 22 a 26 lutego, korzystne aspekty Wenus i Marsa do Neptuna w Rybach przełożą się na realizację marzeń lub pojawi się długo oczekiwana okazja do zainwestowania w rozwój osobisty, artystyczny lub duchowy.

Mars towarzyszy Wenus, przez cały miesiąc przebywając w znaku Koziorożca, w którym jest wyjątkowo mocny, stymuluje więc aktywność skierowaną zarówno na zdobywanie, jak i wydawanie pieniędzy, powiodą się inwestycje w nieruchomości, kariera ruszy do przodu, szczególnie w pierwszym tygodniu lutego, gdy znajdziecie się pod wpływem sekstylu Marsa do Jowisza. Zaskakujące okazje do poprawy sytuacji finansowej pojawią się między 6 a 10 lutego, podczas trygonu Marsa z Uranem, wymagać jednak będą intensywnego działania z waszej strony, uważajcie, aby zdobytych pieniędzy nie puścić zbyt szybko na przedmioty, które sprawią tylko chwilową radość.

Merkury do 14 lutego również przebywa w Koziorożcu, wpływając na finansowe decyzje, całe szczęście już 4 lutego zmieni bieg na prosty, rozsądek więc weźmie górę nad „chciejstwem”. Walkę z własną pożądliwością stoczycie między 7 a 13 lutego, gdy Merkury znajdzie się w koniunkcji z Plutonem, pojawi się jednak okazja stawić czoło swoim negatywnym przekonaniom na temat pieniędzy i przetransformować je na bardziej pozytywne.  14 lutego Merkury zawita do życzliwego Wodnika, co wpłynie na mobilność i poprawę komunikacji, ostrożność jednak zachowajcie między 24 a 26 lutego, kiedy Merkury znajdzie się w napiętym aspekcie z nieprzewidywalnym Uranem, wasze nierozważne decyzje wywołają silny stres, który może negatywnie odbić się na zdrowiu, starajcie się też wykazać większą wyrozumiałością w stosunku do rodzeństwa lub sąsiadów, jeśli nie chcecie doprowadzić do konfliktu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *