Horoskop miesięczny na luty 2022 dla Lwa

Nów Księżyca w koniunkcji z surowym Saturnem w przeciwległym znaku Wodnika, do którego dojdzie 1 lutego, zapowiada początek ograniczeń ze strony partnerów zarówno osobistych, jak i biznesowych, przez cały pierwszy tydzień miesiąca koniunkcja Słońca z Saturnem da się wam we znaki, zanim zaczniecie się buntować zastanówcie się jednak, czy czasami nie jest to dla was korzystne, na przykład rezygnacja z używek lub z nadmiaru szkodliwych cukrów czy węglowodanów może wam wyjść tylko na zdrowie. Osoby starsze z waszego otoczenia mogą stać się przyczyną problemów, starajcie się zachować neutralność.

Sytuacja znacznie się poprawi w drugiej dekadzie miesiąca, kiedy 16 lutego dojdzie do pełni Księżyca w waszym znaku, możecie co prawda spodziewać się konfliktu lub różnicy postaw, co wzbudzi emocje, ale sekstyl Jowisza do Urana przyniesie na osłodę niespodziewaną poprawę sytuacji materialnej za sprawą intratnej zawodowej propozycji, kariera z impetem ruszy do przodu, szczególnie między 16 a 20 lutego. 18 lutego Słońce opuści przeciwległy znak Wodnika i wejdzie do Ryb, rozpoczynając miesiąc, w którym energia pójdzie w kierunku zarządzania pieniędzmi, ale także otworzą się przed wami możliwości zdobycia wiedzy o sobie, głęboko ukrytej w podświadomości.

Wenus tranzytuje zachowawczy znak Koziorożca, całe szczęście wyszła już z retrogradacji, sprawy uczuciowe i finansowe ulegną więc poprawie, już w pierwszych dniach miesiąca działający od dłuższego czasu trygon Wenus do Urana zaprocentuje wzrostem popularności oraz intratnymi zawodowymi zleceniami. W drugiej połowie miesiąca Wenus towarzyszyć będzie pobudliwy Mars, zwłaszcza między 16 a 20 lutego, gdy obie planety znajda się w ścisłej koniunkcji, wzrośnie pożądanie i potrzeba zdobycia partnera, pojawi się też tendencja do zmiany zgubnych przyzwyczajeń, szkodzących zdrowiu. Między 22 a 26 lutego sekstyl Wenus i Marsa do zwodniczego Neptuna rozbudzi emocjonalnie i skłoni do marzeń o miłości zarazem namiętnej i romantycznej.

Mars w Koziorożcu przebywać będzie cały miesiąc, wzmacniając motywację do poprawy zdrowia, ponieważ jest w tym znaku silny i może realizować swój potencjał. Największą aktywnością wykażecie się w pierwszym tygodniu miesiąca, podczas sekstylu Marsa do Jowisza, natomiast między 6 a 10 lutego trygon Marsa do Urana pomoże z łatwością poradzić sobie z problemami, których od dłuższego czasu nie potrafiliście rozwiązać.

4 lutego Merkury w Koziorożcu wyjdzie z retrogradacji, łatwiej więc będzie dotrzymywać złożonych obietnic i realizować ustalone plany. Między 7 a 13 lutego koniunkcja Merkurego z Plutonem postawi was w sytuacji przymusu, głównie ze względu na stan zdrowia, okaże się, że trzeba będzie zrezygnować z czegoś, co już przestało wam służyć, to również dobry moment na rozpoczęcie terapii w przypadku jeśli zajdzie taka konieczność. 14 lutego Merkury wejdzie do przeciwległego znaku Wodnika, łatwiej więc będzie prowadzić rozmowy, zawierać umowy i podpisywać deklaracje. Od 24 do 26 lutego napięty aspekt między Merkurym a wybuchowym Uranem zapowiada niespodziewany konflikt, którego łatwo można było uniknąć.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *