Horoskop miesięczny na luty 2022 dla Raka

Słońce w niespokojnym Wodniku przebywa do 18 lutego, skupiając uwagę na zarządzaniu wspólnymi finansami i zdobywaniu dodatkowych źródeł dochodów. 1 lutego nów Księżyca w koniunkcji z surowym Saturnem ostrzega przed nieprzemyślanymi inwestycjami, natomiast koniunkcja Słońca z Saturnem w pierwszym tygodniu miesiąca nie sprzyja zaciąganiu kredytów a także załatwianiu spraw urzędowych, bo możecie spotkać się z brakiem przychylności lub trzeba będzie długo czekać na zakończenie postępowania.

Natomiast druga dekada lutego zapowiada się znacznie przyjemniej, pełnia Księżyca, do której dojdzie 16 lutego w znaku Lwa, wzbudzi wiele emocji, ale raczej pozytywnych, bo towarzyszyć jej będzie przynoszący pomyślność sekstyl Jowisza do Urana w życzliwym Byku, sprzyjający nieoczekiwanym podróżom zagranicznym oraz rozpoczynaniu nauki niecodziennych przedmiotów, wzbogacających wiedzę i zmieniających światopogląd. 18 lutego Słońce wkroczy do przyjaznych Ryb, rozpoczynając miesiąc, w którym warto zagłębić się we własne uczucia, aby nauczyć się nad nimi panować, wskazane są medytacje, rozwój osobisty i duchowy a także każdy rodzaj twórczości.

Wenus powróciła do biegu prostego i przez cały miesiąc tranzytuje przeciwległy znak Koziorożca, miłość więc i związki międzyludzkie nabiorą dużego znaczenia, szczególnie w pierwszych dniach miesiąca, kiedy pozostawać będziecie jeszcze pod wpływem trygonu Wenus do nieprzewidywalnego Urana – tranzyt jest wyjątkowo długi, ponieważ Wenus w trakcie aspektu wychodzi z retrogradacji i porusza się szczególnie wolno, dlatego niejedna osoba z Słońcem w Raku otrzyma szansę na miłość. Dodatkowo koniunkcja Wenus z Marsem od 16 do 20 lutego doda pikanterii każdej relacji, wzrośnie namiętność i potrzeba zdobycia partnera, natomiast pod koniec miesiąca, między 22 a 26 lutego, sekstyl zarówno Wenus, jaki Marsa sprawi, że marzenia o wzajemności się spełnią – uważajcie tylko, aby nadmiernie nie idealizować obiektu uczuć.

Mars w przeciwległym Koziorożcu jest wyjątkowo mocny, przyciągniecie więc sytuacje, w których chętnie ulegniecie silniejszym partnerom. W pierwszym tygodniu lutego jeśli się postaracie zdobędziecie wszystko, na czym wam zależy, pomoże wam bowiem bardzo energetyczny sekstyl Marsa do Jowisza, szczególnie promowane będzie zdobywanie wiedzy i podróże zagraniczne lub nawiązywanie międzynarodowych kontaktów. Między 6 a 10 lutego Mars w trygonie do Urana ułatwi zdobycie przyjaciół, będziecie się świetnie bawić w gronie osób, podzielających wasze zainteresowania.

Merkury w przeciwległym Koziorożcu 4 lutego zmieni bieg na prosty, co wpłynie na poprawę komunikacji, łatwiej się będzie ze wszystkimi porozumieć, można zacząć negocjować kontrakty i podpisywać umowy. Między 7 a 13 lutego koniunkcja Merkurego z Plutonem skłoni do szczerych wyznań i rozmów, które mogą oczyścić atmosferę, uważajcie jednak, aby nie paść ofiarą manipulacji, bo presja ze strony partnera będzie znaczna, nie zgadzajcie się na coś, do czego nie macie przekonania. 14 lutego Merkury opuści przeciwległy znak Koziorożca i wejdzie do Wodnika, co znacznie poprawi intelekt i szybkość reakcji. Końcówka miesiąca zapowiada się nerwowo, zwłaszcza dni między 24 a 26 lutego, słuchajcie własnej intuicji i podejmujcie niezależne decyzje dotyczące zakupów lub inwestycji, aby nie mieć pretensji do cudzych rad, o czym ostrzega napięta kwadratura Merkurego do Urana.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *