Horoskop miesięczny na luty 2021 dla Wagi

Do 18 lutego Słońce w przyjaznym znaku Wodnika rozbudzi waszą kreatywność i potrzebę tworzenia, skieruje też uwagę na potrzeby dzieci. Nagromadzenie ciał niebieskich takich jak Słońce, Jowisz, Saturn, Merkury i Wenus w tak życzliwym znaku oznacza okres wzmożonej artystycznej ekspansji oraz zainteresowanie życiem uczuciowym. Pierwsze dni miesiąca miną pod wpływem kwadratury Słońca do Marsa, energia więc pójdzie w kierunku zdobywania grantów, funduszy na inwestycje, kredytów oraz uzyskiwania świadczeń, ale ponieważ nie wszystko pójdzie łatwo, możliwe są konflikty i nadmierny pośpiech. Sprzyjający natomiast okaże się nów Księżyca w Wodniku, do którego dojdzie 11 lutego, ponieważ jednocześnie Wenus z Jowiszem znajdą się w koniunkcji, a to jest wyjątkowo szczęśliwa konfiguracja. Dla osób zakochanych, artystów oraz twórców rozpocznie się lepszy okres, warto go wykorzystać, tworząc wokół siebie pozytywne wibracje.

18 lutego Słońce zmieni znak i wkroczy do Ryb, skierujecie więc uwagę na sprawy zdrowotne, szczepienia, nowe diety i wzmacnianie organizmu. Pełnia Księżyca w Pannie, w połączeniu z innymi układami planetarnymi w dniach 26-28 lutego,  zaowocuje nowymi zawodowymi zleceniami, przyniesie zwłaszcza korzyści freelancerom oraz osobom prowadzącym usługi we własnym biznesie.

Wenus do 25 lutego przebywa w życzliwym Wodniku, stworzy więc wiele okazji do nawiązania nowych znajomości i romansów, a także rozwinie wyobraźnię i twórczą ekspresję. Jedynie między 4 a 9 lutego układ planet przyniesie zastój zarówno w miłości, jak i w dziedzinach artystycznych, natomiast dzieci staną się w tych dniach przyczyną zmartwień, ponieważ zapragną się uniezależnić i nie zechcą was słuchać. Całe szczęście już między 9 a 14 lutego Wenus znajdzie się w koniunkcji najpierw ze szczodrym Jowiszem, a następnie cofającym się Merkurym, czeka was więc powrót do dawnych sympatii i wiele towarzyskich spotkań, a do niektórych Wag uśmiechnie się szczęście w postaci wygranej lub miłość nadejdzie bez ostrzeżenia.

Między 17 a 22 lutego kwadratura Wenus z Marsem sprawi, że pożądanie was zaślepi, ktoś zbyt nagle zapragnie skonsumować związek lub emocje wymkną się spod kontroli. Po 25 lutego, kiedy Wenus znajdzie się w znaku Ryb, uczucia się pogłębią, a romans ma szansę przekształcić się w bardziej trwałą znajomość.

Merkury w Wodniku od 1 do 21 lutego cofa się, nowe projekty i znajomości mogą więc napotkać trudności wywołane niepewnością. Jest to natomiast znakomity czas na kultywowanie trwałości w związkach i poprawę relacji z dziećmi, może warto dla odmiany posłuchać, co mają do powiedzenia, zamiast narzucać im swoją wolę. Ważne rozmowy warto przeprowadzić 8 lutego, kiedy Merkury znajdzie się „w sercu” Słońca, natomiast między 9 a 11 lutego, podczas kwadratury Merkurego do zapalczywego Marsa, starajcie się kontrolować swoje wypowiedzi. 21 lutego Merkury zmieni bieg na prosty, od tego momentu możecie planować przyszłość, nawet długoterminową.

Mars w Byku okaże się w tym miesiącu waszą pięta achillesową, unikajcie więc pośpiechu i zbyt wymagającej aktywności, szczególnie na początku i pod koniec miesiąca.

CzaroMarownik 2021 - kultowy kalendarz księżycowy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *