Horoskop miesięczny na luty 2021 dla Skorpiona

Słońce w znaku Wodnika do 18 lutego skoncentruje uwagę na sprawach domowych i rodzinnych. Pierwsze dni miesiąca wywołają napięcia w związkach ze względu na kwadraturę Słońca do Marsa, konflikty powstaną na tle wydatków, ponieważ każde z was będzie miało inny pomysł na podział środków. Może wam też zabraknąć cierpliwości lub wyrozumiałości wobec złego nastroju partnera. Również relacje biznesowe pozostawią sporo do życzenia, dlatego starajcie się panować nad negatywnymi emocjami dla własnego dobra. 11 lutego natomiast nów Księżyca w Wodniku w połączeniu z koniunkcją Wenus z Jowiszem zapowiada szczęśliwe wydarzenia, przyjemne rodzinne biesiady, pod warunkiem, że powstrzymacie swój cięty język, na który wpływ będzie miała kwadratura Merkurego z Marsem.

Napięty aspekt między konserwatywnym Saturnem w Wodniku a rewolucyjnym Uranem w przeciwległym znaku Byka utrudni relacje ze starszymi członkami rodziny w okresie od 12 do 24 lutego, może to być również trudny czas dla osób upartych, które postanowią za wszelką cenę zachować status quo, ponieważ sytuacja dojrzała do zmiany i to rewolucyjnej – czy się wam to podoba, czy nie, będziecie musieli się przystosować. 18 lutego Słońce opuści znak Wodnika i wkroczy do życzliwych Ryb, poczujecie się lepiej w swojej skórze, staniecie się bardziej kreatywni i uczuciowi, skupieni na potrzebach dzieci. Pozytywne emocjonalne zawirowania czekają was pod koniec miesiąca, kiedy 27 lutego dojdzie do pełni Księżyca w życzliwej Pannie, niektóre Skorpiony zakochają się na zabój, inne znajdą spełnienie w artystycznej twórczości.

Mars przez cały miesiąc przebywa w przeciwległym znaku Byka, w którym nie czuje się najlepiej, odniesiecie więc wrażenie, że partner jest wciąż niezadowolony i w złym nastroju, co wzbudzi złość, niecierpliwość, a chwilami nawet agresję. Najtrudniej wam będzie zachować spokój w pierwszych dniach miesiąca oraz między 17 a 22 lutego, gdy Wenus znajdzie się w kwadraturze z Marsem – jedynie zakochanym tranzyt przynieść może wzrost pożądania i namiętności, natomiast pary w stałych związkach będą dążyć do  konfliktu. W ostatnim tygodniu lutego trygon Marsa do Plutona obdarzy was siłą zdolną przenosić góry, zaplanujcie więc na ten czas remonty lub inne prace wymagające siły i wytrwałości.

Merkury, przebywający w Wodniku przez pierwsze 3 tygodnie lutego, porusza się biegiem wstecznym, dlatego unikajcie w tym czasie podejmowania życiowych decyzji, liczcie się też ze zmianami w umowach i ustaleniach. Skupcie się na wprowadzeniu poprawek do trwających projektów, rozpoczynanie nowych zostawcie na późniejszy termin. 8 lutego, kiedy Merkury znajdzie się w koniunkcji ze Słońcem w znaku Wodnika, możecie wpaść na dobre pomysły, ale z ich realizacją poczekajcie przynajmniej do 21 lutego, kiedy Merkury zmieni bieg na prosty.

Wenus do 25 lutego również przebywa w znaku Wodnika, możecie się więc spodziewać zmiennych nastrojów w miłości oraz w kontaktach towarzyskich. Między 4 a 9 lutego koniunkcja Wenus z Saturnem w kwadraturze do Urana ochłodzi stosunki w związkach, niektóre pary pomyślą wręcz o zerwaniu. Na dobre wiadomości i miło spędzone chwile możecie natomiast liczyć między 9 a 16 lutego, kiedy Wenus znajdzie się w koniunkcji z Jowiszem, a potem Merkurym – warto wtedy prowadzić ważne rozmowy z domownikami oraz przyjmować gości.

CzaroMarownik 2021 - kultowy kalendarz księżycowy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *