Horoskop miesięczny na luty 2021 dla Panny

Słońce do 18 lutego, przebywając w znaku Wodnika, skupi uwagę na sprawach zdrowia oraz poprawie warunków pracy. Początek miesiąca okaże się niespokojny za sprawą kwadratury Słońca do Marsa – jeśli jesteście na etapie zdobywania nowej wiedzy, to nie wszystko może się wam wydać zrozumiałe, ale dajcie sobie czas, bo pośpiech nie jest wskazany. Nów Księżyca w Wodniku, do którego dojdzie 11 lutego, okaże się dobrą okazją do zmiany diety, nawyków oraz przyzwyczajeń, których chcielibyście się pozbyć. W pracy wiele będzie się działo, szczególnie jeśli macie międzynarodowe projekty lub prowadzicie współpracę z zagranicą.

Od 12 do 24 znajdziecie się pod wpływem trudnej kwadratury Saturna w Wodniku do  Urana w Byku, to czas, aby zerwać z uzależnieniem od osób starszych i konserwatywnych, utrudniających wasz rozwój. Może się okazać, że będziecie musieli się kimś zaopiekować, co ograniczy wasze poczucie wolności. Niektóre Panny nie zechcą dłużej pełnić podległych funkcji i zbuntują się przeciwko osobom, narzucającym im swoją wolę. 18 lutego Słońce zmieni znak i wkroczy do przeciwległych Ryb, rozpoczynając miesiąc, w którym skupicie się na relacjach partnerskich. W okolicach 27 lutego, podczas pełni Księżyca w waszym znaku, w połączeniu z korzystnym układem planet, spotkacie na swej drodze osobę, która wniesie konkretną wartość w wasze życie – może to być trwała przyjaźń, a może coś więcej.

Merkury, władca waszego znaku, od 1 do 21 lutego porusza się biegiem wstecznym, co zawsze jest ostrzeżeniem, aby nie postępować pochopnie, unikać podejmowania ważnych życiowych decyzji, a zakup sprzętu elektronicznego lub komunikacyjnego odłożyć na inny termin. Jedynie 8 lutego, gdy Merkury znajdzie się w dokładnej koniunkcji ze Słońcem, możecie zaryzykować rozmowę kwalifikacyjną, starania o lepsze stanowisko lub pokazanie szefom swoich pomysłów. Od 9 do 11 lutego, w tym podczas nowiu Księżyca, uważajcie na swoje słowa i unikajcie pośpiechu, bo kwadratura Merkurego do Marsa może zepsuć nawet najlepiej zapowiadające się sytuacje. Od 12 do 16 lutego natomiast Merkury znajdzie się w koniunkcji najpierw z Wenus, a następnie Jowiszem w znaku Wodnika, co przyniesie wiele korzyści, poprawi zdrowie oraz zwiększy szanse na rynku pracy.  21 lutego Merkury wyjdzie z retrogradacji i zmieni bieg na prosty, to dobry moment podejmowanie decyzji o długoterminowym znaczeniu, pod warunkiem, że postawicie na nowoczesność i zerwanie z rutyną.

Wenus do 25 lutego przebywa w znaku Wodnika, sprawy miłosne podlegać więc będą nieustannym zmianom, dopiero kiedy wkroczy do przeciwległego znaku Ryb, skupicie się już tylko na poprawie relacji i szukaniu swojej drugiej połowy. Zanim do tego dojdzie, starajcie się panować nad emocjami, zwłaszcza między 17 a 22 lutego, podczas napiętej kwadratury Wenus do Marsa.

Mars przebywa w życzliwym znaku Byka, ale źle się tam czuje, bo jest na wygnaniu, wasze działanie więc może ograniczać się do zdobywania informacji, które pozwolą wam przetrwać trudne czasy pandemii. Na głęboką transformację i owocną twórczość możecie liczyć w ostatnim tygodniu lutego, gdy Mars utworzy trygon z potężnym Plutonem.

CzaroMarownik 2021 - kultowy kalendarz księżycowy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *