Horoskop miesięczny na luty 2021 dla Strzelca

Do 18 lutego Słońce przebywa w życzliwym znaku Wodnika, zachęcając do dzielenia się wiedzą, kontaktowania się z otoczeniem, rodzeństwem i sąsiadami, a także przyjaciółmi. Początek miesiąca może być silnie energetyczny ze względu na napiętą kwadraturę Słońca w Wodniku do Marsa w Byku, uważajcie za kierownicą i dbajcie o zdrowie, jeśli to możliwe unikajcie stresów, w trudnych chwilach stosujcie medytację. Nów Księżyca w znaku Wodnika, do którego dojdzie 11 lutego, w połączeniu z przynoszącą korzyści koniunkcją Wenus z Jowiszem, zapowiada ważne wydarzenia związane z nauką, jednak kwadratura Merkurego do Marsa wprowadzi pośpiech i nadmierną nerwowość, starajcie się więc opanować emocje i przede wszystkim uważajcie za kierownicą.

Między 12 a 24 lutego kwadratura Saturna w Wodniku do Urana w Byku wpłynie niekorzystnie na zdrowie własne lub osób starszych w rodzinie, zmusi też was do rewolucyjnych zmian w podejściu do chorób – zwolennicy szczepionek nagle zaczną mieć wątpliwości, natomiast ich przeciwnicy nieoczekiwanie zaczną sprzyjać szczepionkom, ze względu na bezpieczeństwo osób starszych w otoczeniu. Układ ten symbolizuje starcie przeciwstawnych energii – konserwatywny Saturn zderzy się z rewolucyjnym Uranem, którego celem jest wprowadzenie nowych porządków. 18 lutego Słońce opuści życzliwego Wodnika i wkroczy do Ryb, rozpoczynając miesiąc, w którym nie czujecie się zwykle zbyt komfortowo, dlatego czas ten warto spędzić w domu. W ostatnich dniach miesiąca, podczas pełni Księżyca w znaku pracowitej Panny, emocje wzbudzą zawodowe wyzwania, które trzeba będzie pogodzić z domowymi obowiązkami, pozostałe aspekty planet informują jednak, że ze wszystkim doskonale sobie poradzicie.

Wenus w życzliwym Wodniku pozostanie do 25 lutego, możecie liczyć w tym czasie na przychylność przyjaciół, a miłości szukajcie w bliskim otoczeniu. W dniach od 4 do 9 lutego niektóre Strzelce poczują się samotne i trochę zdołowane nadmiarem obowiązków, na co wpłynie koniunkcja Wenus z Saturnem w kwadraturze do nieprzewidywalnego Urana. Zmartwienia i złe samopoczucie szybko miną, kiedy między 9 a 14 lutego Wenus utworzy koniunkcję najpierw z dobroczynnym Jowiszem, a następnie towarzyskim Merkurym w Wodniku – wokół zaroi się od zalotników, otoczą was życzliwi oraz interesujący ludzie, przyciągniecie do siebie szczęście i powodzenie. Na drogach uważajcie między 17 a 22 lutego, starajcie się też unikać pośpiechu, do czego skłaniać będzie kwadratura Wenus do Marsa.

Merkury do 21 lutego jest w retrogradacji, czyli zmierza w złym kierunku, dlatego starajcie się zapisywać umówione spotkania, jeśli chcecie o nich pamiętać, zrezygnujcie też z podpisywania umów i podejmowania ważnych życiowych decyzji. Unikajcie skrótów, bo zgubicie drogę i będziecie jechać dłużej. 8 lutego, kiedy Merkury znajdzie się w koniunkcji ze Słońcem, powróci do was projekt, który trzeba było zawiesić lub uda się wam publicznie pochwalić dobrym pomysłem, uważajcie tylko między 9 a 11 lutego, żeby w pośpiechu nie popełnić błędu, bo kwadratura Merkurego z Marsem wpłynie na was destabilizująco. Między 12 a 16 lutego Merkury w koniunkcji z Wenus i Jowiszem przyniesie dobre wiadomości związane z nauką i podróżami. 21 lutego Merkury zmieni bieg na prosty, co wzmocni koncentrację i pozwoli zwrócić uwagę na szczegóły.

Mars w Byku jest słaby, dlatego dbajcie o zdrowie własne, swoich bliskich,  oraz czworonożnych przyjaciół. Szczególnie na początku miesiąca oraz między 17 a 22 lutego może osłabić samopoczucie psychofizyczne. W ostatnim tygodniu lutego trygon Marsa z Plutonem pomoże zregenerować organizm.

CzaroMarownik 2021 - kultowy kalendarz księżycowy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *