Horoskop miesięczny na luty 2021 dla Koziorożca

Do 18 lutego, dopóki Słońce przebywa w znaku Wodnika, cała wasza uwaga skierowana będzie na zabezpieczenie materialne. W Wodniku oprócz Słońca przebywa również Saturn, władca waszego znaku, oraz Jowisz, Merkury i Wenus do 25 lutego, macie więc szansę na podwyżkę i będzie ruch w finansach. W pierwszych dniach lutego kwadratura Słońca do Marsa wywoła napięcie, związane z chęcią dokonania większych zakupów lub koniecznością zaspokojenia potrzeb dzieci. Szansa na wzbogacenie nadejdzie w okolicach nowiu Księżyca w Wodniku, do którego dojdzie 11 lutego, ponieważ Wenus znajdzie się w koniunkcji z Jowiszem, może się jednak zdarzyć, że pieniądze szybko zmienią właściciela według zasady „łatwo przyszło, łatwo poszło”, na co wskazuje kwadratura cofającego się Merkurego do Marsa.

Od 12 do 24 lutego kwadratura Saturna w Wodniku do Urana w Byku zatrzęsie waszym poczuciem bezpieczeństwa, odniesiecie wrażenie, że kariera, którą budowaliście latami, zmierza ku upadkowi – nic takiego się nie dzieje, po prostu nadszedł czas na radykalne zmiany, do których musicie się przystosować, bo „normalność”, jaką znaliście do tej pory, już nie wróci. Koziorożcom trudno jest zaakceptować zmieniającą się rzeczywistość, tym razem raczej nie będzie wyboru, rewolucyjne zmiany, tworzące historię, dzieją się na naszych oczach. 18 lutego Słońce opuści Wodnika i wkroczy do przyjaznych Ryb, staniecie się więc bardziej mobilni i chętni do poznawania nowych osób z otoczenia. Pod koniec miesiąca pełnia Księżyca w pracowitej Pannie wywoła emocje związane z przekazem informacji.

Merkury w Wodniku do 21 lutego porusza się biegiem wstecznym, zachowajcie więc ostrożność decydując się na większe zakupy, w szczególności unikajcie zakupu sprzętu elektronicznego oraz przedmiotów służących komunikacji. Nie jest to także właściwy czas na rozpoczynanie nowych przedsięwzięć, lepiej dokonać korekty projektów już istniejących. 8 lutego, kiedy Merkury znajdzie się w ścisłej koniunkcji ze Słońcem, możecie zabłysnąć dobrymi pomysłami na wprowadzenie oszczędności w domu lub firmie. Od 12 do 16 lutego Merkury utworzy koniunkcję z Jowiszem i Wenus, to najlepsze dni na korzystne transakcje finansowe. 21 lutego Merkury zmieni bieg na prosty, od tego momentu możecie śmiało podejmować strategiczne decyzje.

Wenus do 25 lutego tranzytuje znak Wodnika, wpływając na poprawę finansów. Między 4 a 9 lutego koniunkcja Wenus z Saturnem w kwadraturze do Urana wzbudzi niepokój i może pokrzyżować nawet najlepiej zapowiadający się interes lub transakcję. Warto natomiast wykorzystać jej pozytywny wpływ między 9 a 14 lutego, gdy znajdzie się w koniunkcji z dobroczynnym Jowiszem i ruchliwym Merkurym. Od 17 do 22 lutego, gdy Wenus znajdzie się w kwadraturze z bojowym Marsem, unikajcie pośpiechu i presji, szczególnie w relacjach damsko-męskich oraz w sprawach artystycznych i finansowych.

Mars znajduje się w życzliwym znaku Byka, jest tam jednak na wygnaniu, trudno jest mu więc wykorzystać swój potencjał, dlatego wasze działanie napotka opór. Jedynie w ostatnim tygodniu lutego, gdy Mars utworzy trygon z przebywającym w waszym znaku Plutonem, okażecie się zdolni do czynów niezwykłych, nie zabraknie wam przy tym ani siły ani wytrwałości.

CzaroMarownik 2021 - kultowy kalendarz księżycowy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *